• Informacje na temat:

  ekipa z warszawy odcinek

Artykuły na temat: ekipa z warszawy odcinek
 • Ekipa serialu "Bodo" wróciła do Warszawy

  Po zakończeniu zdjęć w Milanówku, Żyrardowie, Łodzi, Zgierzu i we Wrocławiu, ekipa nowego serialu TVP1 wróciła do Warszawy, gdzie będzie realizować produkcję "Bodo" do końca października. Historię gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu TVP1 pokaże w 13 odcinkach wiosną 2016 r.

 • "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy": Drugi sezon w Wielkanoc

  Już 20 kwietnia na antenie MTV Polska premiera drugiej serii najbardziej imprezowego programu wszech czasów "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". W nowym sezonie na uczestników czekają kolejne kluby, wyjazdy i miłosne podboje...

 • "Warsaw Shore": Kibicujemy im albo wręcz przeciwnie

  W Wielkanoc zadebiutował w MTV Polska drugi sezon reality show "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Oglądalność programu rośnie z odcinka na odcinek.

 • "Warsaw Shore 3": Jest pierwszy klip!

  Najbardziej kontrowersyjny program w historii polskiej telewizji wraca na antenę MTV. Już 29 marca stacja wyemituje pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

 • "Warsaw Shore": Nowa uczestniczka show!

  Impreza w Lesznie, bójka przed klubem, nowa uczestniczka programu - to wszystko w nowym odcinku "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

 • Martyna Wojciechowska krytykuje "Warsaw Shore"

  Martyna Wojciechowska nie szczędzi słów krytyki pod adresem producentów i uczestników programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Jej zdaniem, to reality show jest nastawione głównie na kontrowersje, propaguje zachowania na granicy dobrego smaku, a bohaterowie są negatywnym przykładem dla młodych ludzi.

 • "Must Be The Music": Naprawdę jest się czym chwalić?

  W tym tygodniu Polsat oficjalnie ogłosił, że w tej edycji jedynie ostatni odcinek będzie pokazany na żywo, a zamiast półfinałów zaprezentuje jeszcze dwa odcinki castingowe. "Pozwoli to(...) (!) wykonawca zasłużył na komplet głosów na "tak" od jury. To pochodzący z Łodzi (do Warszawy przyjechali na... rowerach) zespół Sjón , inspirujący się islandzką literaturą oraz twórczością Bjork...

 • Piotr Adamczyk pierwszym prowadzącym polskie "Saturday Night Live"

  Prowadzącym pierwszego odcinka nowego programu Showmax "SNL Polska" będzie Piotr Adamczyk. W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. Roberta Biedronia. Premiera "SNL Polska" na żywo z Warszawy już 2 grudnia o godz. 21.

 • Będzie drugi sezon "Warsaw Shore"

  To już oficjalne: będzie drugi sezon "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Nową serię zobaczymy wiosną na antenie MTV Polska.

 • Cała obsada "Teraz albo nigdy!"

  Prace na planie czwartej serii "Teraz albo nigdy!" trwały 34 dni. W tym czasie ekipa serialu często filmowała w najmodniejszych kawiarniach, parkach i ulicach Warszawy, wywołując tym żywe(...) Flintę. Produkcja "Teraz albo nigdy!" wystartowała na antenie TVN w marcu 2008 roku. Każdy odcinek emitowany w telewizji TVN oglądało blisko 3 mln widzów. Obecnie serial można oglądać w poniedziałek...

Zdjęcia na temat: ekipa z warszawy odcinek
Dyskusje na temat: ekipa z warszawy odcinek