• Informacje na temat:

  ekipa zdjęciowa

Artykuły na temat: ekipa zdjęciowa
 • Ekipa filmu "Matrix 4" domaga się pomocy finansowej

  W trudnej sytuacji znalazło się kilkuset członków ekipy filmowej filmu „Matrix 4”, do którego zdjęcia miały miały rozpocząć się w Niemczech, Pandemia koronawirusa sprawiła, że zostały odwołane, a oni zostali bez pracy. Teraz domagają się pomocy finansowej od zatrudniającego ich studia Babelsberg.

 • "Miasto44": Ostatni dzień zdjęciowy

  .... Powstańcy znają ostateczny kształt scenariusza - zapewniał reżyser. Jak powiedział, rozpoczynając zdjęcia, ekipa otrzymała od powstańców potwierdzenie, że ma wsparcie z ich strony, dzięki czemu reżyser(...), ekipa Komasy - w hali na terenie wytwórni filmów przy ul. Chełmskiej - pracować będzie nad sceną, w której bohaterowie, Stefan i "Biedronka", wędrują kanałami przez Warszawę. Filmowcy pojawią się...

 • Ekipa "Ciemniejszej strony Greya" bezpieczna po ataku w Nicei

  Jak donosiliśmy kilka dni temu, Dakota Johnson i Jamie Dornan byli obecni na Lazurowym Wybrzeżu na planie kontynuacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Po brutalnym ataku terrorystycznym w Nicei, w pobliżu planu zdjęciowego, producenci donoszą, że "cała ekipa i obsada filmu jest bezpieczna".

 • Ekipa filmu "Karbala" kręci w Jordanii

  W Jordanii rozpoczął się ostatni etap zdjęciowy do filmu "Karbala", w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza - pełnometrażowej opowieści o wielkiej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku, w 2004 roku. W opartej na faktach produkcji wystąpią m.in. Bartłomiej Topa, Antonii Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Piotr Żurawski.

 • "Hiszpanka" Barczyka: Ekipa jest już przemęczona

  Kamery filmowe, aktorzy i realizatorzy na ulicach Poznania to rzadki widok. W stolicy Wielkopolski realizowane są właśnie ostanie w tym roku zdjęcia do filmu "Hiszpanka" Łukasza Barczyka.

 • Ekipa "Na Wspólnej" idzie na wakacje!

  Wszyscy uczniowie wiedzą, że koniec czerwca, to koniec roku szkolnego. Dla ekipy serial u "Na Wspólnej" natomiast to koniec sezonu. Aktorzy, reżyserzy i wszyscy inni pracujący przy tworzeniu tej produkcji mają przerwę aż do września.

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • Sara May: Kłótnia z ekipą, teledysku nie ma

  Informowaliśmy o tym, że Sara May, 24-letnia wokalistka z Warszawy, w czwartek, 6 lipca, miała kręcić teledysk do piosenki "Spin It Baby", czwartego singla z jej debiutanckiej płyty "Sara May". Klip jednak nie powstał, gdyż Sara pokłóciła się z operatorem i po prostu opuściła plan zdjęciowy. Powodem kłótni była ponoć opieszałość ekipy zdjęciowej.

 • "Jurassic World: Dominion": Koronawirus na planie

  Zaledwie jeden dzień cieszyła się z powrotu na plan zdjęciowy ekipa realizująca szóstą odsłonę „Parku Jurajskiego”. Przyszłość wznowionej po przerwie spowodowanej pandemią produkcji znów stoi pod znakiem zapytania, bo u kilku pracowników wykryto koronawirusa.

 • Z Warszawy do Los Angeles

  W mijającym tygodniu w Warszawie zakończył się polski etap zdjęć do najnowszej komedii romantycznej w reżyserii Łukasza Karwowskiego ( "Południe - północ" ) - "Expecting Love". Ekipa zdjęciowa jest w trakcie przerzutu do Los Angeles.

Zdjęcia na temat: ekipa zdjęciowa
 • Plan zdjęciowy "Ekipy z Warszawy"
 • Plan zdjęciowy "Ekipy z Warszawy"
 • Plan zdjęciowy "Ekipy z Warszawy"
Wideo na temat: ekipa zdjęciowa
 • "Diagnoza": Maja Ostaszewska o serialu

  Maja Ostaszewska opowiada nam o pierwszym dniu na planie serialu "Diagnoza". - Bardzo się cieszę, że ruszyliśmy ze zdjęciami. Mamy świetną ekipę - reżyserem jest Xawery Żuławski, który jest artystą o bardzo wyrazistym guście, wyrazistej wizji tego, jak robić kino. (...) Pierwszy mój dzień zdjęciowy był dość zabawny i ciekawy, ponieważ to był dzień operacji mojej bohaterki - cały spędziłam na sali operacyjnej.

 • "Gra o tron 5": Dzień na planie produkcji

  Półgodzinny dokument śledzi ekipę produkcyjną 5. sezonu "Gry o tron" w trzech lokalizacjach, w trzech różnych krajach: w Belfaście (Północna Irlandia), Dubrowniku (Chorwacja) oraz Sewilli i Osasunie (Hiszpania). Miasta z planów zdjęciowych staną się krainami z serialu: Chorwacja - Królewska Przystanią i Braavos, Sewilla i Osasuna - Dorne i Meeren, a Irlandia to ogólnie serialowa Północ. Fani serialu będą mogli poznać ludzi oraz kulisy kręcenia największej produkcji telewizyjnej.

 • Agnieszka Dygant o 5. sezonie "Prawa Agaty"

  Ekipa „Dzień Dobry TVN" odwiedziła plan zdjęciowy „Prawa Agaty", gdzie ruszyły prace nad kolejnym sezonem. Agnieszka Dygant, tytułowa Agata Przybysz, zdradziła, czym scenarzyści zaskoczą widzów w nowej serii. - Jeżeli chodzi o Dębskiego i Agatę, to myślę, że to jest właśnie ich seria – wyjawiła Dygant./ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news