• Informacje na temat:

  ekipy serialu

Artykuły na temat: ekipy serialu
 • "Przyjaciółki": Gwiazda serialu ma koronawirusa

  Jak podaje serwis Gala.pl, aktorka Małgorzata Socha jest zakażona wirusem COVID-19. Informacji nie potwierdza na razie produkcja serialu "Przyjaciółki".

 • Wdowa oskarża twórców serialu "Czarnobyl"

  Los jej i jej męża stał się jedną z głównych historii wychwalanego miniserialu "Czarnobyl". Pół roku po premierze pierwszego odcinka Ludmiła Ignatenko oskarża HBO i producentów serii, twierdząc, że nie wyraziła zgody na wykorzystanie jej historii. W rozmowie z BBC opowiada, jak musiała się mierzyć z krytyką po emisji programu.

 • Serialowe ekipy "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" wracają na plan?

  Wiele wskazuje na to, że już w najbliższych tygodniach ekipy wrócą do nagrywania zdjęć, przy zachowaniu stosownych procedur zapewniających ich bezpieczeństwo na planie. "Przygotowujemy się intensywnie do powrotu na plany naszych seriali. W nowym rygorze sanitarnym, by przy zachowaniu środków ostrożności było dla ekipy bezpiecznie" - mówi PAP Life Karolina Baranowska z produkcji seriali...

 • "Wiedźmin": ​Twórcy serialu w lipcu wracają na plan

  To dobra wiadomość nie tylko dla ekipy realizującej drugą część serialu "Wiedźmin" czy dla twórców filmu "The Batman", ale również dla innych produkcji, do których zdjęcia realizowane są w Wielkiej Brytanii. Ogłoszone zostały tam właśnie nowe wytyczne, które umożliwiają filmowcom powrót na plany zdjęciowe.

 • Zdjęcia do serialu "Władca pierścieni" zostały przerwane

  Pandemia koronawirusa uderzyła w przemysł filmowy i telewizyjny. Każdy dzień przynosi informacje o nowych produkcjach, nad którymi prace zostały wstrzymane. Przymusowej przerwy w nagraniach nie uniknęła także ekipa powstającego właśnie w Nowej Zelandii serialu "Władca pierścieni".

 • Gwiazdor serialu stracił rolę z powodu obraźliwych tweetów

  Hartley Sawyer w serialu "The Flash" grał od 2017 roku. Wcielał się w nim w postać Ralpha Dibny'ego aka Rozciągliwego Człowieka. Więcej go jednak w niej nie zobaczymy. Aktor stracił tę rolę przez obraźliwe posty, które pisał przed laty na Twitterze.

 • Steven Spielberg wyprodukuje musicalową wersję serialu „Smash”

  Legendarny reżyser był jednym z producentów nadawanego od 2012 roku na antenie stacji NBC muzycznego serialu „Smash”. Opowiadał on o ekipie przygotowującej broadwayowski musical opowiadający o życiu Marilyn Monroe. Teraz zobaczymy go w musicalowej wersji, a Spielberg znów zajmie się produkcją.

 • Drugi sezon "Ekipy" wkrótce

  Akcja drugiego sezonu serialu rozpoczyna się, gdy, po trzech miesiącach pracy na planie niezależnego filmu w Nowym Jorku, Vince Chase i jego kumple wracają do Los Angeles. Vince to młody i świetnie(...) w miarę jedzenia, więc ich oczekiwania względem życia rosną w miarę upływu czasu. "Atrakcją serialu są występujące w epizodach gwiazdy. W drugim sezonie zobaczymy takie osoby, jak Bono, reżyser James...

 • Ekipa serialu "M jak miłość" wróciła na plan

  ..." rozpoczną się wcześniej niż pierwotnie zakładano. Niedawno mówiło się bowiem, że ekipa tego serialu wróci do pracy w połowie czerwca. Wtedy do serialu po rocznej przerwie spowodowanej macierzyństwem powróci Maria Dejmek. Aktorka, która w serialu wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej poinformowała o tym na Instagramie. Powrót realizacji nowych odcinków popularnych seriali stał się możliwy...

 • Borys Szyc zagra główną rolę w nowym serialu HBO

  ..."Z HBO będziemy zaczynać duży serial, który na razie jest tajemnicą. Gram w nim główną rolę" - zdradza w rozmowie z PAP Life. O jaką produkcję chodzi, tego nie chciał powiedzieć. Nie zrobiła tego też PR manager HBO Agnieszka Niburska, która odmówiła komentarza w tej sprawie. Czyżby Szyc dołączył do ekipy serialu "Odwilż", nowego projektu tej stacji, który reżyseruje Xawery Żuławski? Tym...

Zdjęcia na temat: ekipy serialu
Wideo na temat: ekipy serialu
 • Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu „Przyjaciółki”

  Postać Alicji grana przez Katarzynę Zielińską sporo namiesza w gronie tytułowych „Przyjaciółek”. Ambitna, pewna siebie i bezwzględna bizneswoman za wszelką cenę będzie chciała udowodnić, że jest lepsza niż Zuza (Anita Sokołowska), i przejąć jej stanowisko w banku. Los jej sprzyja, bo konkurentka wkrótce odejdzie na urlop macierzyński. Niemałe zmiany czekają też pozostałe bohaterki.

 • "Altered Carbon": "Walcz o swoje życie" - zza kulis serialu

  "Po każdym upadku trzeba się podnieść. Aktorzy i członkowie ekipy pracującej na planie serialu „Altered Carbon” zdradzają kulisy jego powstawania i opowiadają o przygotowaniach do epickich scen walki.

 • "Alienista": Psychologia i kryminalistyka w XIX wieku

  Aktorzy i członkowie ekipy serialu "Alienista" opowiadają o początkach kryminalistyki w XIX wieku. Nowy serial z Dakotą Fanning będzie miał swoją premierę 19 kwietnia.

Dyskusje na temat: ekipy serialu