• Informacje na temat:

  ekstrawagancją idealne

Artykuły na temat: ekstrawagancją idealne
 • Cały sekret to szycie na miarę

  Czy konsultujesz się ze scenografami "Żony idealnej", tak by stroje pasowały do poszczególnych scen?   - Oczywiście. Rozmawiamy i to dość często. W takiej dyskusji udział biorą projektanci, dyrektor(...) i to my dostarczamy stroje do konkretnej lokalizacji. Ogólnie jesteśmy w tym temacie bardzo elastyczni. Tego zresztą wymaga ta praca.  Pomagasz też aktorom z "Żony idealnej" ubierać się na imprezy na...

 • KONKURS rozwiązany: DVD (i inne nagrody) otrzymują

  Oto wyniki naszego konkursu. Sprawdź, czy jesteś na liście szczęśliwców i zgarniesz płyty, usb oraz gadżety, związane ze stacją TVN7.

 • Recenzja Jungle "Jungle": Letnie lenistwo luksusowe

  Dżungla kojarzy się Państwu z czymś gorącym, trudnym do przebicia, egzotycznym? W wypadku płyty "Jungle" te skojarzenia nie mają racji bytu. To stylowy pop ubrany w soul, idealny na rozwieszony na działce hamak.

 • Najlepiej ubrane gwiazdy

  Zasada, że "nie szata zdobi człowieka", nie sprawdza się w przypadku gwiazd kina. To właśnie strój jest tym, co je wyróżnia. W tym roku na liście najlepiej ubranych aktorek znalazły się m.in. Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman i Jennifer Lopez oraz Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Cielecka.

 • "Mam talent": Głupawka Małgorzaty Foremniak

  Do zabawnej sytuacji doszło w drugim odcinku piątej serii "Mam talent". Małgorzata Foremniak, jurorka programu, tak się rozweseliła, że nie była w stanie wydusić z siebie opinii.

 • Nikt nie powie, że jest miękki

  Common "The Dreamer, The Believer", Warner Music Poland

 • "Wielki Gatsby": Hip-hop i jazz

  Wielokrotny zdobywca nagród Grammy Shawn "Jay-Z" Carter jako producent wykonawczy oraz scenarzysta, producent i reżyser Baz Luhrmann przeniosą na duży ekran nowoczesną i dynamiczną atmosferę złotego okresu muzyki jazzowej, która towarzyszy postaciom z powieści F. Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby".

 • 50 lat George'a Michaela: Przeboje i skandale

  Brytyjski artysta George Michael wsławił się nie tylko piosenkami, skrojonymi na miarę szczytów list przebojów, ale także doskonale przemyślanym wizerunkiem, skierowanym do pokolenia MTV i... licznymi skandalami obyczajowymi. We wtorek (25 czerwca) gwiazdor pop i ikona stylu obchodzi 50. urodziny.

 • José González: "Na mój koncert nie sprzedał się nawet jeden bilet" (wywiad)

  Przed występem szwedzkiego wokalisty José Gonzáleza na warszawskim festiwalu Electronic Beats (4 kwietnia) rozmawialiśmy z artystą o jego koncertowych doświadczeniach: tych najlepszych i najgorszych.

 • Gorące lato z gwiazdami

  Jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu koncert zagranicznego wykonawcy, nawet takiego z drugiej ligi, w Polsce traktowany był w kategorii wydarzenia miesiąca, a czasem nawet sezonu. Teraz bywa, że gwiazdy światowego formatu w naszym kraju wręcz mijają się, a fani muzyki przed letnim sezonem mają ból głowy (o portfelu nie wspominając...), kogo tym razem zobaczyć i posłuchać na żywo.