• Informacje na temat:

  ela romanowska

Artykuły na temat: ela romanowska
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ela Romanowska znów zachwyca

  W poprzednim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Ela Romanowska wcieliła się w Missy Elliott i zachwyciła jurorów. Co przygotowała na nadchodzący odcinek?

 • Elżbieta Romanowska: Usłyszała wiele obelg

  Romanowska, która była gościem Mileny Suszyńskiej w relacji na żywo prowadzonej na instagramowym kanale Polsatu, wspominała swój występ w piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2016 roku. W parze(...). Dostawałam maile typu 'ty gruba świnio, ty wieprzu'. Mówię teraz o tym z uśmiechem, natomiast bardzo to przeżyłam" - wyznała Ela Romanowska. Obraźliwe wiadomości pojawiły się, zanim wyemitowano pierwszy...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Romanowska jako Missy Elliott w setnym odcinku!

  Już w sobotę, 9 marca, widzowie Polsatu obejrzą setny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na scenie pojawi się między innymi Ela Romanowska jako Missy Elliott. Musicie to zobaczyć!

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Elżbieta Romanowska jako Urszula Sipińska. Wzruszające wideo

  Elżbieta Romanowska to zdecydowany lider trwającej obecnie 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Poniżej możecie zobaczyć przedpremierowo fragment szóstego odcinka, w którym popularna aktorka wcieli się w Urszulę Sipińską.

 • Anna Cieślak kibicuje Romanowskiej i Maserakowi

  Anna Cieślak ogląda najnowszą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jej faworytami są Rafał Maserak i Elżbieta Romanowska. Cieślak podziwia wdzięk i seksapil, jakim na parkiecie emanuje gwiazda serialu "Słodkie życie". Twierdzi, że dla niej samej praca z Maserakiem była cenną lekcją.

 • "Taniec z Gwiazdami": Romanowska kontuzjowana!

  W programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" idzie jak burza i wielu właśnie ją wskazuje jako faworytkę w walce o Kryształową Kulę. Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak tworzą zgrany duet, który zostanie poddany prawdziwej próbie, bo aktorka uległa kontuzji.

 • Elżbieta Romanowska zagra pielęgniarkę

  ...- Moja nowa bohaterka Ewa jest konkretna i bardzo kobieca. Dzięki tej postaci pokochałam sukienki. Ona wprost uwielbia je nosić i nawet jej uniform pielęgniarski jest bardzo dopasowany i wydekoltowany - podkreśla Elżbieta Romanowska. Aktorka na razie nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących nowego serialu, do którego zdjęcia właśnie trwają. Romanowska ma jednak nadzieję, że widzowie szybko...

 • "TzG": Romanowska i Maserak wrócili do treningów

  Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak w ostatni piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczyli na jednej nodze na skutek nagłej kontuzji aktorki. Para mimo takich wykonań, awansowała do kolejnego odcinka dzięki głosom widzów. Jak się okazuje przez cały weekend lekarz i rehabilitant walczyli by Elżbieta i Rafał mogli wrócić do treningów. Stało się to we wtorek.

 • Przegląd Piosenki Aktorskiej już w marcu

  Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Schimscheiner, Ela Romanowska, Magda Kumorek, Jacek Bończyk i Katarzyna Nosowska to gwiazdy 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Festiwal odbędzie się w dniach 20-30 marca.

 • Mucha "fałszuje jak koza"

  Jima Morrisona" - skomentowała wykonanie Artura Edyta Górniak, po czym dodała: "Jestem bardzo z Ciebie dumna, pięknie zaśpiewałeś, sześć punktów!". Jako druga wystąpiła Ela Romanowska ubrana w czarną(...)Ich brawurowe wykonania już przeszły do historii, a średnia punktów każdego z nich wyniosła oczywiście...6,0! Artur Chamski wykonał piosenkę "Love is all around" z filmu "Cztery wesela i pogrzeb...

Zdjęcia na temat: ela romanowska
Wideo na temat: ela romanowska
 • Ela Romanowska o aborcji

  Aktorka Ela Romanowska jest przeciwna zaostrzaniu ustawy antyaborcyjnej. Nie podoba się jej, że władze próbują decydować w tym zakresie za kobiety, pozbawiając je prawa wyboru. Elżbieta Romanowska podkreśla, że to mężczyźni najmocniej opowiadają się za całkowitym zakazem aborcji, choć nie są w stanie zrozumieć, co czuje kobieta zgwałcona lub będąca w ciąży zagrażającej jej życiu.

 • Ela Romanowska o Królikowskim i kontynuacji „Rancza”!

  Ela Romanowska o Królikowskim i kontynuacji „Rancza”. Zobaczcie nagranie!

 • Ela Romanowska o komentujących jej wygląd: Zawistni frustraci!

  Elżbieta Romanowska (34 l.) przyznała, że przyjmuje jedynie konstruktywną krytykę dotyczącą swojego wyglądu, zaś frustratów ignoruje. Ze względu na swoje warunki uważana jest za aktorkę charakterystyczną. Zdaje sobie więc sprawę, że pewnych ról nie zagra. Jednak jej figura może być atutem, ponieważ części mężczyzn podobają się panie o bardziej obfitych, rubensowskich kształtach. Ela nie waha się

Dyskusje na temat: ela romanowska