• Informacje na temat:

  elegancka fryzura

Artykuły na temat: elegancka fryzura
 • Krystyna Loska - klasa, wdzięk i ta fryzura

  Mówi, że telewizja była jej życiem, ale jednocześnie… tylko pracą. Bo na pierwszym miejscu zawsze stała rodzina. We wtorek, 25 lipca, Pani Krystyna Loska skończy 80 lat.

 • "Klan": Bożenka bierze ślub

  Dla Lubiczówny to bardzo gorący czas. Trzeba załatwić formalności, wybrać suknię ślubną i zrobić elegancką fryzurę.

 • Joan Collins: Modna i seksowna

  Jako Alexis w słynnej "Dynastii" wyznaczała trendy i kreowała modę epoki. Joan Collins w najnowszym wywiadzie przyznaje, że wciąż kocha eleganckie kreacje, a noszenie jeansów uważa za... "tragiczne".

 • Wyczesana Sharon Osbourne

  Nowe uczesanie Sharon Osbourne zostało wybrane przez internautów "najlepszą fryzurą 2005 roku". Żona i menedżerka Ozzy'ego Osbourne'a niedawno zamieniła rude pasemka na elegancki brąz.

 • "Big Brother". Oszałamiająca przemiana Magdy Zając!

  ...profesjonalistka. Uczestnicy zszokowani przemianą Magdy Kiedy makijaż i fryzura były gotowe, Magda przebrała się w balową suknię. Później, gdy z głośników popłynęła ballada "Angels" w wykonaniu Robbiego...

 • Diane Kruger: Ikona stylu

  Jest piękna, elegancka i utalentowana. Diane Kruger zachwyca nie tylko kunsztem aktorskim, ale i urodą oraz doskonałym wyczuciem stylu. Diane Kruger - gwiazda ekranu i wybiegów.

 • Sylwia Gliwa: Oszczędzam cerę

  Sylwia Gliwa nie przywiązuje przesadnej uwagi do perfekcyjnego wyglądu. Często wychodzi z domu bez makijażu i starannie ułożonej fryzury. Jej zdaniem nadmiar kolorowych kosmetyków może bowiem szkodzić cerze. Wyjątek robi z okazji ważnych, wieczornych imprez.

 • Jennifer Aniston kończy 45 lat

  Jennifer Aniston rolą w serialu "Przyjaciele" zaskarbiła sobie sympatię widzów na całym świecie oraz... wylansowała jedno z najczęściej kopiowanych uczesań lat 90. Fryzurę "na Rachel" obchodząca we wtorek, 11 lutego, 45. urodziny gwiazda uważa jednak za wyjątkowo nietwarzową.

 • Ryszarda Hanin: Wierna byłemu mężowi

  ...zagrała blisko 70 ról filmowych. I jaką ją pamiętamy z filmu? Żarnecką, babę taką rozkudłaną gdzieś na wiejskich drogach, jakąś ciotkę, gosposię. A to była niebywale elegancka kobieta, świetnie ubrana, dbająca o siebie. To wszyscy mówią - Rysia była elegancka, Rysia była wytworna" - podkreśla prof. Magdalena Raszewska. A tylko jej doktor Jadzi z "Seksmisji" dana była szminka, rajstopy i fryzura...

 • Doda przeszła metamorfozę. Do kogo ją porównują?

  ...", "Nasza Marilyn Monroe", "Pasuje Ci ta fryzura. Wyglądasz świetnie" - komplementowali. 

Zdjęcia na temat: elegancka fryzura
Dyskusje na temat: elegancka fryzura
 • Re: Jak wyleczyć się z wojny?

  Popatrzcie jak wyglądali żołnierze oskarżeni w procesie dot. Nangar Khel. Wielkie dopakowane ostrzyżone na łyso chłopy. Tak wyglądają prawdziwi komandosi a nie jak Dorocński. Za długie włosy, za elegancka fryzura, bajeranckie okulary itp. Powinien nad nim popracować i charakteryzator i kostiumolog.