• Informacje na temat:

  elegancka kobieta zdjęcia

Artykuły na temat: elegancka kobieta zdjęcia
 • Meghan Markle już udziela się charytatywnie w Kanadzie! Są zdjęcia!

  Meghan Markle (38 l.) ledwo przeprowadziła się do Kanady, a już poczuła się tam jak w domu. Właśnie odwiedziła w Vancouver centrum wspierające kobiety. Ciekawe, co na to królowa!

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Byliśmy na planie 6. serii mazurskiej sagi. Mamy zdjęcia!

  W siedlisku "Stary Młyn" w Nastajkach położonych kilkanaście kilometrów od Ostródy trwają zdjęcia do 6. serii opowieści o losach trzech pokoleń kobiet mieszkających nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia z planu!

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Yann Moix: Kobiet po 50. nie da się kochać

  ...kobiety jest niezwykłe, natomiast kobiety w wieku 50 lat wcale nie jest nadzwyczajne" - powiedział literat. Dodał również, że woli związki z azjatyckimi kobietami, zwłaszcza Koreankami, Chinkami(...) ze swojego wieku Część internautów, w odpowiedzi na oburzające słowa pisarza, zaczęła wstawiać na swoje profile w mediach społecznościowych komentarze opatrzone zdjęciami 50-letnich gwiazd Hollywood...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • "M jak miłość": Kisielowa na randce z internetu! Mamy zdjęcia!

  Wkrótce Zofia (Małgorzata Rożniatowska) straci serce i rozum dla poznanego na portalu randkowym Roberta (Krzysztof Tyniec), tkwiąc w nieświadomości, że mężczyzna manipuluje kobietami i pożycza od nich pieniądze.

 • Katarzyna Warnke: Atut seksapilu

  Niedawno Katarzyna Warnke zamieściła na jednym z portali społecznościowych seksowne zdjęcie, na którym pojawia się jedynie w kostiumie kąpielowym. Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" porównała aktorkę do Scarlett Johansson i zapytała, czy jest świadoma swojego seksapilu.

 • Z "brzydkiego kaczątka" zmieniła się w piękną kobietę!

  ...jest przecież najważniejszym mężczyzną w jej życiu! W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Julii Kamińskiej z sobotniej premiery "Klatki wariatek". Zobaczcie, jak wypiękniała serialowa BrzydUla.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Zdjęcia na temat: elegancka kobieta zdjęcia
Wideo na temat: elegancka kobieta zdjęcia
 • Kobieta w Berlinie

  Polsko-niemiecka produkcja ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Preisnera. Poruszający film, o którym trudno zapomnieć. Koniec II-giej Wojny Światowej, kwiecień 1945 roku. Armia Czerwona wkracza do upadającego Berlina. To początek historii kobiet, które, zdane na łaskę radzieckich żołnierzy, musiały wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Nie mając szans na obronę, próbowały znaleźć protektora, któremu mogłyby zaufać. Poruszający temat, o którym zarówno w kontekście II Wojny...

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.