• Informacje na temat:

  elegancka sukienka na slub córki

Artykuły na temat: elegancka sukienka na slub córki
 • Szczegóły ślubu Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska (37 l.) i Bartek Wróblewski (32 l.) przed ołtarzem staną w połowie września. Informacja przypadkowo wymknęła się tacie aktorki, podczas rozmowy z "Na żywo". "Nie chcemy, by uroczystość stała się spektaklem medialnym" - zapowiada wywód pan Leszek Kożuchowski. "Wszystko leży w gestii córki, a ona nie upoważnia nas do przekazywania informacji" - dodaje. To wypowiedź oficjalna...

 • Joanna Trzepiecińska: Bawiła na ekranie, a w jej życiu wcale nie było tak kolorowo

  .... Dziewczynki ubierano elegancko i schludnie: miały kokardy we włosach, koronkowe kołnierzyki przy sukienkach z aksamitu. Rodzice nie byli surowi. Wolno im było więcej, niż rówieśnikom. Koleżanki i koledzy lubili przychodzić do panien Trzepiecińskich. Mama potrafiła przynieść popielniczkę znajomemu córki, o którym wiedziała, że pali papierosy. Proponowała mu żartem, by się nie krępował i robił to...

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Anna Gzyra już po ślubie

  Piękna sukienka i długi welon, w dłoniach bukiet róż - o takiej ślubnej stylizacji Anna Gzyra marzyła od dawna. I właśnie 14 sierpnia, nietypowo, bo w czwartek, jej marzenia się spełniły.

 • Gwiazda "M jak miłość" wychodzi za mąż

  Anna Gzyra, gwiazda "M jak miłość", wychodzi za mąż. Po wielu perturbacjach w życiu prywatnym aktorka odnalazła szczęście u boku ukochanego mężczyzny. Gzyra wspólnie z narzeczonym planuje skromne wesele w otoczeniu najbliższych.