• Informacje na temat:

  eleganckie guziki

Artykuły na temat: eleganckie guziki
 • Ucieknie sprzed ołtarza

  "Na Wspólnej" wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Dopiszą goście, elegancki Tadeusz doprowadzi Maję przed ołtarz, a ksiądz rozpocznie ceremonię. Słowem, ślub jakich wiele. Do czasu!

 • Debiut reżyserski znanego operatora

  ...propozycja Moniki - eleganckiej bizneswoman, która poszukuje pomocy do sprzątania w domu. Giza przyjmuje posadę, która miała być jej wybawieniem, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna... W rolach...

 • ​MNKR: Wiraszko i Szturomski łączą siły (nowy utwór "Gdyby tylko")

  "Gdyby tylko" to pierwszy zwiastun i oficjalny start działalności zespołu MNKR (" lub MONIKER), za który odpowiedzialni są dwa Michały - Szturomski (Afro Kolektyw, Sowy Polskie) i Wiraszko (Muchy).

 • Gwiazda "M jak miłość" wychodzi za mąż

  Anna Gzyra, gwiazda "M jak miłość", wychodzi za mąż. Po wielu perturbacjach w życiu prywatnym aktorka odnalazła szczęście u boku ukochanego mężczyzny. Gzyra wspólnie z narzeczonym planuje skromne wesele w otoczeniu najbliższych.

 • Jidysz i wysokie obcasy

  Wystąpiła w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale to rola w serial u "Barwy szczęścia" przyniosła jej popularność i nominację do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Dziś o godz. 16,00 w interia.tv spotkanie z Katarzyną Zielińską.

 • Najbardziej chciałbym zrobić film przeciwko IPN-owi...

  ...: To może niezbyt eleganckie pytanie, ale mówiliśmy przed chwilą o filmach, które z różnych względów nie były zrealizowane, a czy spośród tych zrealizowanych jest jakiś, którego wolałbyś nie nakręcić(...) - czyli jeszcze filmu nie ma, a ja już go widziałem. A tak to oglądaliśmy raz na tydzień materiał z całego tygodnia. Gromadziła się cała ekipa i każdy patrzył na swoje - czy guziki zapięte, czy ma buty...

 • Joan Collins: W obronie mody lat 80.

  "Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych" - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

 • Harrison Ford po ciemnej stronie mocy

  Harrison Ford jest zmęczony bieganiem, skakaniem i spadaniem. - Lubię grać w takich filmach, w których nie muszę nikogo bić; w których przechadzam się tylko po planie, wygłaszając przypisane do mojej postaci kwestie - wzdycha 71-letni aktor. - Zresztą... nigdy nie miałem tak zwanego "hopla" na punkcie młodości.

 • Oscary: Element zaskoczenia

  .... Przestałem się dziwić tym, którzy płaczą, nerwowo ściskają kartkę w dłoni. Kiedy ogląda się galę w komforcie własnego domu, to wydaje się może nieeleganckie, ale kiedy samemu stanie się wobec tej sytuacji...

 • "Słodkie melodyjki"

  W połowie marca 2008 roku olsztyńska formacja Third Degree oddała w ręce swoich fanów drugi duży album o intrygującym tytule "Punk Sugar". Niech to was jednak nie zwiedzie. Nie ma tu bowiem punka, ani tym bardziej lukrowanych przebojów. Jest za to pierwotny duch rebelii z najlepszych lat Napalm Death czy Brutal Truth, klimat grindowego oldskula i, co by nie mówić, brutalna chwytliwość. Ale Third Degree nie byłby Third Degree, gdyby tylko na tym kończył wachlarz ich muzycznych możliwości. O...