• Informacje na temat:

  eleganckie zestawienie

Artykuły na temat: eleganckie zestawienie
 • BBC zwolniło dziennikarza za rasistowski żart z "royal baby"

  Brytyjski publiczny nadawca BBC zwolnił w czwartek, 9 maja, dziennikarza radiowego Danny'ego Bakera, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie elegancko ubranej pary z szympansem, podpisując je jako "wyjście królewskiego dziecka ze szpitala".

 • Chrissy Teigen podbiła sieć. Wszystko przez magazyn "Time"

  Chrissy Teigen znalazła się w tym roku w zestawieniu 100 najbardziej wpływowych osób magazynu "Time". Jednak nie otrzymała własnej okładki magazynu. Dlatego też zaprosiła fanów do zabawy w jej tworzenie. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania celebrytki.

 • Agnieszka Kaczorowska: Nie ubieram męża

  ...zestawienie jest OK, ale to nie ja mu wybieram garderobę - przekonuje Kaczorowska.

 • Wyczesana Sharon Osbourne

  Nowe uczesanie Sharon Osbourne zostało wybrane przez internautów "najlepszą fryzurą 2005 roku". Żona i menedżerka Ozzy'ego Osbourne'a niedawno zamieniła rude pasemka na elegancki brąz.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zawsze modna

  Barbara Kurdej-Szatan ufa swojemu modowemu gustowi, a z pomocy stylistów korzysta sporadycznie. By w każdej sytuacji czuć się komfortowo, najczęściej wybiera proste, skromne i wygodne stylizacje. Do ich skomponowania używa klasycznych elementów garderoby, które dobrze sprawdzają się w różnych zestawieniach. Jeśli jednak chodzi o dobór odzieży, to nie stawia na ilość, tylko na jakość i przede wszystkim ceni sobie ubrania o klasycznych formach, wykonane z dobrych materiałów.

 • Rock 2010: Czekając na przełom

  To nie był najlepszy rok dla rocka - przyzwoity poziom trzymali przede wszystkim weterani i to głównie oni trafili do mojego subiektywnego zestawienia najfajniejszych rockowych płyt roku 2010.

 • Ich Troje zespołem dekady w Polsce

  ...istnieje od 23 października 2000 roku. OLiS to cotygodniowe zestawienie najlepiej sprzedających się nośników muzycznych na polskim rynku, obejmujące 50 pozycji. Zestawienie kompilowane jest na...

 • Oscary 2012: Powrót do przeszłości

  W poniedziałek nad ranem, 27 lutego, poznamy laureatów Oscarów. Najwięcej, aż 11 nominacji, zdobył film "Hugo i jego wynalazek" w reżyserii Martina Scorsese. Drugi w zestawieniu jest czarno-biały, niemy francuski "Artysta", który ma szanse na 10 statuetek.

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  ...sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem" - informuje w swym tekście Anna Bielak. "Fałsz, który bije...

 • 15. Festiwal Filmów Kultowych

  ...zestawienie tego, co w historii kina najlepsze, z tym co mocno kontrowersyjne - niemniej, w naszej opinii, równie istotne. Nie pokazujemy premier. Często dajemy to, co znane i zapamiętane, ale rzadko dostępne(...) fenomenem, retrospektywna prezentacja najsłynniejszych filmowych scen z cyklu, konkurs oraz powołanie do życia ogólnopolskiego fanklubu 007. Organizatorzy proszą widzów o eleganckie - stosowne do...

Zdjęcia na temat: eleganckie zestawienie