• Informacje na temat:

  eleonora niemena

Artykuły na temat: eleonora niemena
 • Drastyczna metamorfoza Natalii Niemen. Trudno ją poznać

  Córka Czesława Niemena, Natalia, pokazała się w nowej odsłonie. Jak wygląda teraz?

 • Pożegnanie Czesława Niemena

  Urnę z prochami Czesława Niemena złożono w piątek, 30 stycznia, w katakumbach na Starych Powązkach w Warszawie. Wcześniej za duszę muzyka odprawiona została msza św. w kościele św. Karola Boromeusza. Tuż po pogrzebie artysty rozpętała się zamieć śnieżna, po czym nad tą częścią Warszawy ukazało się słońce.

 • Małgorzata i Czesław Niemen: Od drugiego spojrzenia...

  .... Małgorzata była już wówczas modelką Mody Polskiej i Telimeny. Wybrała się na koncert Niemena do klubu Riviera. Przyszła tam razem z projektantką, która zabiegała, by artysta stworzył z nią kolekcję(...) żona artysty. W 1976 przyszła na świat ich pierwsza córka - Natalia, rok później Eleonora. Rodzina stała się ukochaną przystanią artysty, a o jej atmosferę dbała troskliwa, wyrozumiała żona. Zajęła...

 • Sejm nie uczci pamięci Niemena

  Krzysztof Zaremba, poseł Platformy Obywatelskiej, zaproponował, aby polski parlament uczcił pamięć zmarłego 17 stycznia Czesława Niemena. Proponował, by kwestię tę rozstrzygnął Konwent Seniorów. Marszałek Marek Borowski nie przychylił się jednak do jego prośby twierdząc, że Sejm nie może czcić pamięci "każdego piosenkarza". "Sejm w hołdzie dla zmarłego musi być zjednoczony" - napisał Borowski...

 • Czesław Niemen: 80. rocznica urodzin. Trasa "Niemen inaczej" na start

  W sobotę 16 lutego mija 80 lat od urodzin Czesława Niemena. Tego samego dnia w ICE w Krakowie rusza trasa koncertowa "Niemen inaczej" z udziałem m.in. jego córki Natalii Niemen, Kuby Badacha i Stanisława Sojki. To niejedyne atrakcje przygotowane dla fanów jednego z najpopularniejszych polskich twórców wszech czasów.

 • Pomnik Czesława Niemena w Białogardzie. Kiedy uroczyste odsłonięcie?

  W sobotę (29 czerwca) w samo południe na Placu Wolności w Białogardzie odbędzie się uroczyste odsłonięcie pomnika Czesława Niemena.

 • Natalia Niemen: Bardziej znana córka Czesława Niemena

  ..."Niemen mniej znany" to jeden z projektów w których bierze udział Natalia Niemen, starsza córka zmarłego w styczniu 2004 roku Czesława Niemena. Wokalistka 24 stycznia kończy 40 lat.

 • Rodzina Niemena walczy o piosenkę

  W Poznaniu córki Czesława Niemena zeznawały w czwartek (9 czerwca) w procesie o naruszenie praw autorskich po ojcu. Chodzi o zadośćuczynienie od poznańskiego stowarzyszenia, które bez zgody rodziny upubliczniło utwór Czesława Niemena i włoskiej piosenkarki Faridy "Musica Magica".

 • Grzegorz Kloc: Nowa płyta "Idę po wodzie"

  12 lutego do sprzedaży trafia koncertowe wydawnictwo DVD+CD "Idę po wodzie" Grzegorza Kloca.

 • Grzegorz Kloc: "Orzeł i Ameryka" na wizytę Donalda Trumpa

  Poniżej możecie sprawdzić piosenkę "Orzeł i Ameryka", która zapowiada cyfrową edycję nowej płyty Grzegorza Kloca.