• Informacje na temat:

  elisabeth shue aktorka

Artykuły na temat: elisabeth shue aktorka
 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Gwiazdy powrócą w finałowym odcinku

  ...wiadomo czy zobaczymy również Elisabeth Shue, która dołączyła do ekipy kryminologów w 2012 roku. Na pewno jesienią nie będzie współpracował z kolegami ulubieniec publiczności George Eads (Nick Stokes(...) i scenarzystami/producentami. Niespodzianką jest z kolei udział Melissy Clarke ("Nikita"). Aktorka pojawiała się w "Zagadkach..." parę razy jako Lady Heather i zawsze sprawiała problemy Grissomowi. Czyżby i tym...

 • Elisabeth Shue w "CSI: Las Vegas"

  Nowa twarz w popularnym kryminalnego serialu. Elizabeth Shue dołączy wkrótce do obsady "CSI: kryminalne zagadki Las Vegas". Pierwsze odcinki serii z jej udziałem pojawią się w lutym 2012 roku.

 • Shue & Leoni kontra chirurdzy

  41-letnia Elisabeth Shue ("Zostawić Las Vegas", "Człowiek - widmo" ) i 38-letnia Téa Leoni ( "Koniec z Hollywood" , "Ludzie, których znam" ), aktorki które poza planem filmowym są bliskimi przyjaciółkami, postanowiły zawrzeć specjalne przymierze - zobowiązały się, że nigdy nie zdecydują się skorzystać z usług chirurgii plastycznej, by powstrzymać upływający czas.

 • Julia Roberts, znana chociażby z filmów "Pretty Woman" czy "Erin Brokovich", będzie zdaniem jednego z analityków kina najpopularniejszą gwiazdą ekranu tego roku. Pełna lista 200 aktorów, o których najczęściej się pisze i mówi zostanie opublikowana jesienią.