• Informacje na temat:

  elitarna jednostka seals

Artykuły na temat: elitarna jednostka seals
 • Zabójca "snajpera" skazany na dożywocie

  Eddie Ray Routh został we wtorek, 24 lutego, skazany na dożywotnie więzienie, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia, za zabójstwo słynnego amerykańskiego snajpera Chrisa Kyle'a i jego przyjaciela.

 • Clint Eastwood nakręci film o cudzie na rzece Hudson

  Kilka dni po ukończeniu 85 lat Clint Eastwood ogłosił, że wyreżyseruje biograficzny film opowiadający historię pilota Chesleya "Sully'ego" Sullenberga.

 • "Ocalony" jak "Helikopter w ogniu"

  Operacja wojskowa, która miała być szybką i sprawną akcją, a przerodziła się w heroiczną walkę z siłami wroga - nie bez powodu porównuje się "Ocalonego" Petera Berga do "Helikoptera w ogniu" Ridley'a Scotta.

 • "Ocalony": W hołdzie bohaterom

  "Ocalony" Petera Berga to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia wprost z czeluści afgańskiego piekła, trzymający w napięciu dramat wojenny na miarę "Szeregowca Ryana" i "Helikoptera w ogniu". Fabuła koncentruje się na emocjach towarzyszących żołnierzom w walce o przetrwanie i konsekwencjach kolejnych, niezwykle trudnych decyzji.

 • "Niezniszczalni 3": Najlepsza część serii?

  Jeśli wydawało wam się, że w pierwszej oraz drugiej części "Niezniszczalnych" widzieliście już wszystko i nic was nie będzie w stanie zaskoczyć, przyjmijcie wyzwanie rzucone przez twórców części trzeciej, która jest jeszcze bardziej dynamiczna, emocjonująca, dowcipna, i spektakularna!