• Informacje na temat:

  eliza

Artykuły na temat: eliza
 • "Na Wspólnej": Eliza wściekle zazdrosna o Jarka!

  Ojciec Elizy zapisał Jarka i jego sceniczną partnerkę na konkurs magii! Emi jest bardzo podekscytowana - od razu zarządza próby. Podczas jednej z nich do domu wraca Eliza i widzi dziewczynę w dość dwuznacznej sytuacji z Jarkiem. Cielecka nie zamierza puścić Emi tego płazem! Darek pomaga wszystkim, a kto pomoże jemu? Darek znowu musi gasić pożar u Jarogniewa. Tym razem chłopiec prosi...

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

 • "Na Wspólnej": Jarek oświadcza się Elizie!

  Jarek i Eliza oświadczają na rodzinnym obiedzie, że się zaręczyli. Bogdan i Joanna gratulują i bardzo się cieszą! Pytają Elizę, jak zareagowali jej rodzice. Dziewczyna odpowiada, że nic nie wiedzą. Z zaborczym ojcem nie utrzymuje żadnych kontaktów. I chce, żeby tak pozostało! Basia widzi, jak Jadwiga zaleca się do Smolnego! Basia niespodziewanie odwiedza Krzysztofa w pracy. Jest świadkiem, jak...

 • Eliza z "Warsaw Shore" debiutuje: "Jesteś dla mnie kokainą"

  W sieci pojawił się debiutancki teledysk znanej z programu "Warsaw Shore" Elizy. Klip ilustruje taneczną piosenkę "Jesteś dla mnie kokainą".

 • Eliza Wesołowska (22 l.), która niedawno ogłosiła, że jest w ciąży, ma problemy zdrowotne!

 • Rutowicz, Węgrowska, Ciupa... Kto jeszcze w "Hell's Kitchen"?

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen" rękami i ustami uczestników będą: Iwona Węgrowska, Ola Ciupa, Jolanta Rutowicz, Karolina Gilon, Angelika Fajcht oraz Eliza Wesołowska i Ania "Mała" Aleksandrzak z "Warsaw Shore".

 • "Odwróceni. Ojcowie i córki": Eliza Rycembel ma przed sobą wspaniałą przyszłość

  ...​Eliza Rycembel, czyli Katarzyna Wesołowska z serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki", dopiero rok temu skończyła Akademię Teatralną, już świętuje dziesięciolecie pracy aktorskiej. Była nastolatką, gdy po raz pierwszy stanęła na scenie... Dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek swojego pokolenia, a znawcy kina wróżą jej międzynarodową karierę.

 • "K2. Dotknąć nieba": O dzieciach tragicznie zmarłych himalaistów

  W niedzielę 14 czerwca odbędzie się premiera filmu "K2. Dotknąć nieba" wyprodukowanego przez HBO Europe i Wajda Studio. Reżyserka i alpinistka Eliza Kubarska zabiera na wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji, o to, co w życiu ważne.

 • "Quantico": Eliza Coupe w szeregach FBI

  Obsada serialu "Quantico" znowu się powiększa. Parę dni temu informowaliśmy o angażu Marcii Cross, aktorki znanej z m.in. "Gotowych na wszystko". Dzisiaj do ekipy dołączyła Eliza Coupe.

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

Zdjęcia na temat: eliza
Wideo na temat: eliza
 • Eliza z "Warsaw Shore" nagrała piosenkę!

  Eliza, która zasłynęła dzięki programowi "Warsaw Shore" postanowiła zostać piosenkarką. W sieci ukazał się właśnie jej debiutancki singiel. Jak oceniacie jej dzieło?

 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Norbert za kratkami? A może w łożku z... Elizą?!

  Norbert musi wypić piwo, którego nawarzył. Czy prawda o seksie nauczyciela i uczennicy ujrzy światło dzienne? Czy Norbert wyleci ze szkoły i... trafi za kratki? Odrzucenie boli, a zemsta bywa słodka. Wszystko wyjaśni się już niebawem!

 • Obietnica

  Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem...

Dyskusje na temat: eliza