• Informacje na temat:

  eliza wywiad

Artykuły na temat: eliza wywiad
 • Eliza Michalik po 12 latach opuszcza Superstację! Dlaczego?

  Eliza Michalik postanowiła rozstać się ze Superstacją, z którą związana jest od 2007 roku. Jakie są powody tej decyzji?

 • Eliza Michalik: Jestem odporna na hejt

  Słynie z ciętego języka i wyrazistych poglądów. Mówią o niej "druga Olejnik". Eliza Michalik swoich rozmówców bierze w krzyżowy ogień pytań i nie toleruje wymijających odpowiedzi.

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

 • Ciężarna Eliza z "Warsaw Shore" bez skrupułów?

  Pod koniec maja celebrytka opublikował‚a na swoim facebookowym profilu zdjęcia ciążowego brzucha. Eliza zdradziła, że jest już w 22 tygodniu ciąży. O swoim błogosławionym stanie nie wiedziała(...) wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Eliza z "Warsaw Shore": Poszło mi w cycki

  Oczekiwanie na narodziny dziecka sprawiło, że Eliza Wesołowska, znana z pierwszej edycji "Warsaw Shore", diametralnie zmieniła swoje życie - przestała imprezować i skupia się wyłącznie na przygotowaniach do macierzyństwa. Jak przyznaje, nie spodziewała się, że aż tak przytyje. Nie martwi się jednak tym, bo urósł jej także biust.

 • Rutowicz, Węgrowska, Ciupa... Kto jeszcze w "Hell's Kitchen"?

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen" rękami i ustami uczestników będą: Iwona Węgrowska, Ola Ciupa, Jolanta Rutowicz, Karolina Gilon, Angelika Fajcht oraz Eliza Wesołowska i Ania "Mała" Aleksandrzak z "Warsaw Shore".

 • "K2. Dotknąć nieba": O dzieciach tragicznie zmarłych himalaistów

  W niedzielę 14 czerwca odbędzie się premiera filmu "K2. Dotknąć nieba" wyprodukowanego przez HBO Europe i Wajda Studio. Reżyserka i alpinistka Eliza Kubarska zabiera na wyprawę do podnóża K2 dzieci tragicznie zmarłych alpinistów. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji, o to, co w życiu ważne.

 • Amy Adams o roli w serialu "Ostre przedmioty": Ona ma zawsze kaca

  Hustle", "Człowiek ze stali" czy "Zwierzęta nocy". Amy Adams o pracy na planie serialu "Ostre przedmioty" opowiedziała w rozmowie z Arturem Zaborskim. Cały wywiad można przeczytać w sierpniowym magazynie(...), przestanę dobrze wykonywać swoją pracę". W serialu występują również: Patricia Clarkson, Eliza Scanlen, Chris Messina i Matt Craven. W pracach nad scenariuszami odcinków brały udział Marti Noxon...

 • "Noc Walpurgi" w kinach od 25 września

  Sedler (Małgorzata Zajączkowska). Pod drzwiami jej garderoby czeka na nią dwudziestokilkuletni, skromny dziennikarz, Robert (Phillipe Tłokiński), umówiony na wywiad z artystką. Impulsywna Nora, wielka(...) i Marcel Sławiński ("Ida", "W ciemności"). Bogate, teatralne kostiumy zaprojektowała  Emilia Czartoryska ("Dom na końcu drogi"). Małgorzata Majkut ("Ojciec Mateusz") i Eliza Bergchausen zadbały...

 • Marta Lipińska: Osiemdziesięciolatka

  ...na całe życie artystyczne" - wspominała aktorka w wywiadzie dla magazynu "Kultura". Pierwszym filmem aktorki - wówczas wciąż studentki - była etiuda "Aż spadnie deszcz" (1960) Wojciecha Solarza. Na(...) i charakterów. Przez wiele lat Marta Lipińska występowała jako Eliza w minisłuchowisku "Kocham pana panie Sułku", emitowanym od 1973 do 2002 r. w programie III Polskiego Radia. Jej partnerem był Krzysztof...