• Informacje na temat:

  elizabeth banks aktorka

Artykuły na temat: elizabeth banks aktorka
 • Elizabeth Banks jako "Niewidzialna kobieta"

  Elizabeth Banks, znana m.in. z serii filmów "Igrzyska śmierci", a także z ostatniej wersji "Aniołków Charliego", zagra w filmie "Niewidzialna kobieta". Dodatkowo aktorka wyreżyseruje też film.

 • Elizabeth Banks: Dziś królowa komedii, a jutro...

  Przez lata była znana głównie z komedii o niedojrzałych dorosłych. Jako trzydziestolatka zagrała trzynastolatkę, później kręciła porno z Sethem Rogenem i walczyła o swojego chłopaka z animowanym kotem. Ostatnio jej kariera zaczęła się dynamicznie rozwijać. Nie tylko gra, ale także produkuje, reżyseruje i pisze scenariusze. 10 lutego 2019 roku Elizabeth Banks kończy 45 lat.

 • Elizabeth Banks i nowa wersja "Aniołków Charliego"

  Elizabeth Banks, hollywoodzka aktorka i reżyserka komedii muzycznej "Pitch Perfect 2", zamierza wyprodukować nową wersję kultowych "Aniołków Charliego".

 • Elizabeth Banks zmierzy się z Power Rangers

  Znana z "Igrzysk śmierci" aktorka Elizabeth Banks, wcieli się w rolę złowieszczej Rity Repulsy w filmowej adaptacji telewizyjnego serialu "Power Rangers".

 • Elizabeth Banks i "Rozpruci na śmierć": To film dla dorosłych!

  ..."Świetnie mi się pracowało przy tym filmie, a kukiełkowi bohaterowie wyglądają i mówią jak ludzie. Przeklinają, kochają, uprawiają seks, zachowują się jak dorośli" - wyznała Elizabeth Banks, która jedną z głównych ról w komedii "Rozpruci na śmierć". Film trafi na ekrany polskich kin 31 sierpnia 2018 roku.

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • Elizabeth Banks po zabawnej stronie życia

  ...- Nie jestem typową artystką - mówi Elizabeth Banks, śmiejąc się zaraźliwie. - Naprawdę kocham to, co robię, i czuję się spełniona. Uwielbiam wcielać się w różne postacie. Wydaje mi się, że można mnie określić mianem aktorki charakterystycznej. Robię swoje - i na tym się skupiam.

 • Elizabeth Banks: Dla niej wszystko?

  Każdą nową rolą Elizabeth Banks zbliża się do hollywoodzkiej pierwszej ligi. Na ekranach kin możemy oglądać ją obecnie w hicie "Igrzyska śmierci".

 • Scarlett Johansson najlepiej zarabiającą aktorką wszech czasów

  Carter (26), Cate Blanchett (29), Julia Roberts (30), Elizabeth Banks (31), Emma Watson (32) i Anne Hathaway (50).

 • Gene Wilder: Geniusz, talent, osobowość

  W poniedziałek, 29 sierpnia, rodzina amerykańskiego aktora komediowego Gene'a Wildera poinformowała o jego śmierci. Największe gwiazdy Hollywood, w tym: Mel Brooks, Russell Crowe, Jim Carrey i Elizabeth Banks, złożyły komikowi hołd w mediach społecznościowych.

Wideo na temat: elizabeth banks aktorka
 • Elizabeth Banks o filmie "Rozpruci na śmierć"

  "Bardzo się cieszę, że widzowie będą w stanie oglądać wiarygodne interakcje pomiędzy ludźmi i kukiełkami w filmie, który należy oglądać na dużym ekranie, bo to czarny kryminał i dreszczowiec w jednym" - powiedziała aktorka. "Świetnie mi się pracowało przy tym filmie, a kukiełkowi bohaterowie wyglądają i mówią jak ludzie. Przeklinają, kochają, uprawiają seks, zachowują się jak dorośli ludzie