• Informacje na temat:

  elle fanning aktorka

Artykuły na temat: elle fanning aktorka
 • Elle Fanning o roli Katarzyny Wielkiej

  Elle Fanning, odtwórczyni głównej roli w opowiadającym o młodości carycy Katarzyny II serialu "Wielka", przyznaje, że ta kreacja była dla niej dużym wyzwaniem. Jak zaznacza, postać rosyjskiej władczyni posłużyła jej za inspirację. "Dzięki niej nauczyłam się walczyć o swoje" - wyjawia w najnowszym wywiadzie aktorka.

 • Elle i Dakota Fanning jako filmowe siostry

  Znamy nową datę premiery filmu "The Nightingale" ("Słowik"), w którym główne role zagrają siostry Elle i Dakota Fanning. Ekranizacja powieści Kristin Hannah trafi na ekrany kin w Boże Narodzenie.

 • Utalentowana Elle Fanning

  We wtorek, 9 kwietnia, amerykańska aktorka Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd Hollywood, kończy 21 lat.

 • Elle Fanning: Pełnoletnia

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych amerykańskich aktorek, kończy w sobotę, 9 kwietnia, 18 lat. Czy po przekroczeniu tego magicznego wieku, jej kariera wciąż będzie się rozwijać w tak szybkim tempie?

 • Elle Fanning zemdlała. Gwiazdy ruszyły na pomoc

  Aktorka Elle Fanning jest członkinią jury konkursu głównego podczas 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. 21-letnia gwiazda wystraszyła obecnych na uroczystej kolacji w poniedziałek wieczorem, gdy nagle zemdlała. Chociaż sytuacja wyglądała groźnie, Fanning potwierdziła w mediach społecznościowych, że nic jej nie jest.

 • Elle Fanning, najmłodsza jurorka Cannes, o drugiej części "Czarownicy"

  Do roli Aurory, w drugiej części filmu "Czarownica", Elle Fanning wróciła po sześciu latach. Zdradziła, że długo zastanawiała się, jaki obraz chce ukazać. Wniosek był oczywisty - Aurora to postać silnej dziewczyny, która nie traci ze swojej dziewczęcości.

 • Dakota Fanning: Od gwiazdki do gwiazdy

  Jako kilkulatka zrobiła karierę w Hollywood. Zanim skończyła 11 lat, zagrała u boku Seana Penna, Michelle Pfeiffer, Charlize Theron, Denzela Washingtona i Roberta de Niro. Z wiekiem jej gwiazda nieco przygasła, a aktorka skupiła się na mniejszych projektach. Czy rola w najnowszym filmie Quentina Tarantino zapewni jej powrót do pierwszej ligi? 23 lutego 2019 roku Dakota Fanning skończyła 25 lat.

 • Dakota Fanning już dorosła

  Dakota Fanning, mimo że ma dopiero 19 lat, jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych amerykańskich aktorek. Nazywana "złotym dzieckiem kina" ma ugruntowaną pozycję w Hollywood, a dorastanie wcale nie oznacza dla niej końca kariery. Wręcz przeciwnie.

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • 10 najgorętszych aktorek 2016 roku

  Goła pupa Rumunki Madaliny Ghenea na plakacie "Młodości", nagie plecy Cate Blanchett w erotycznej scenie filmu "Carol" czy "roczny zapas seksu w jeden" w wykonaniu Moreny Baccarin w filmie "Deadpool". O tych aktorkach i ich ekranowych kreacjach mówiliśmy (albo będziemy mówić) w tym roku!