• Informacje na temat:

  elton john aktor

Artykuły na temat: elton john aktor
 • "Rocketman": Być jak Elton John

  Gdy zobaczyłem, jak Taron Egerton śpiewa i gra, złapałem się na myśli, że nie patrzę na niego. Patrzę na siebie - tak Elton John opisywał pierwsze spotkanie z grającym go w filmie "Rocketman" Dextera Fletchera walijskim aktorem. Obraz wszedł w piątek, 7 czerwca, na ekrany polskich kin.

 • "Rocketman": Żywy pomnik Eltona Johna

  Dexter Fletcher stworzył żywy pomnik gwiazdora muzyki pop Eltona Johna - tak krytycy opisują film "Rocketman", którego premiera odbyła się na festiwalu filmowym w Cannes. Słynny muzyk i grający go Taron Egerton zostali nagrodzeni przez publiczność Grand Theatre Lumiere owacją na stojąco.

 • Producenci zażądali wycięcia sceny seksu z biografii Eltona Johna

  ..."Rocketman" Dextera Fletchera, czyli biografia piosenkarza Eltona Johna, już niedługo zagości na ekranach polskich kin. Grający Johna Reida - kochanka i menadżera artysty - Richard Madden przyznał w jednym z wywiadów, że jedna ze scen bardzo nie przypadła do gustu producentom. Informacje ten potwierdził wcielający się w muzyka Taron Egerton.

 • Taron Egerton jako Elton John. "Wszystkim opadną szczęki" (ZWIASTUN)

  Do sieci trafił pierwszy zwiastun musicalu "Rocketman", w którym Taron Egerton wcielił się w rolę Eltona Johna. Produkcja, której reżyserem jest Dexter Fletcher, trafi do kin w 2019 roku.

 • Elton John w Białym Domu

  Elton John zostanie uhonorowany nagrodą imienia Johna F. Kennedy'ego za całokształt dokonań artystycznych. W tym roku zaszczytne wyróżnienie otrzymają również między innymi aktor Warren Beatty i kompozytor muzyki filmowej John Williams.

 • Tom Hardy zagra Eltona Johna

  Tom Hardy ("Gangster") a nie, jak zapowiadano, Justin Timberlake wcieli się w postać Eltona Johna w biograficznym filmie "Rocketman" - poinformowali producenci obrazu.

 • Biografia Eltona Johna trafi na deski teatru

  Powstanie adaptacja teatralna zapowiadanego filmu biograficznego o Eltonie Johnie.

 • Złote Globy 2020: Elton John z nagrodą za najlepszą piosenkę

  Elton John, wraz ze swym współpracownikiem Berniem Taupinem, odebrał Złoty Glob za najlepszą piosenkę.

 • Mariah Carey i Elton John na weselu wnuczki rosyjskiego oligarchy

  Mariah Carey i Eltona Johna, w roli weselnego DJ-a miał sprawdzić się Mark Ronson . Wokalistka na weselu miała wykonać m.in. utwór "We Belong Together". Mówi się, że za swój występ zainkasowała(...) jest świetną tancerką ponieważ mogłem ją zobaczyć w akcji" - mówił Brytyjczyk. Mariah i Elton, a także aktor Antonio Banderas, mieli wygłosić również kilka toastów i przemów na cześć pary...

 • Elton John pracuje nad serialem dla HBO

  Brytyjski kompozytor, wokalista i pianista Elton John pracuje nad serialem dla HBO. Amerykański kanał zamówił pilotażowy odcinek. Zdjęcia rozpoczną się wiosną.

Dyskusje na temat: elton john aktor
 • Re: Keely Shaye Smith i Pierce Brosnan: Razem przeciwko wszystkim

  koniec to wszystko co najgorsze na świecie to się wykluło w Anglii jak: Marx i Engels, ruchy hipisowskie z piosenką Lennona "imagine", gejostwo powstało w Anglii czyli: Fredy Mercury, John Elton, David Bowie, Limahl, George Michael--a ten aktor jest tym skażony czyli tą lewacką "poprawnością polityczną"---A po za tym ten aktor został zwolniony z filmu 007 jak grał na Bahamas rolę geja i jak