• Informacje na temat:

  elvis jackson

Artykuły na temat: elvis jackson
 • Michael Jackson jak Elvis Presley

  Michael Jackson, by ratować swoje finanse, planuje podążanie śladami Elvisa Presley'a i chce opublikować w Wielkiej Brytanii dwadzieścia najpopularniejszych piosenek ze swojej dyskografii. Plan jest taki, by jego wcześniejsze przeboje pojawiały się teraz co tydzień na angielskiej liście bestsellerów singlowych. Podobny zabieg zastosowała firma płytowa Elvisa Presley'a na przełomie 2004 i 2005

 • Benjamin Keough nie żyje. Wnuk Elvisa Presleya miał 27 lat

  Prawdopodobnie samobójstwo było przyczyną nagłej śmierci wokalisty Benjamina Keough, wnuka Elvisa Presleya.

 • Benjamin Keough nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci wnuka Elvisa Presleya

  Pojawiają się nowe informacje związane z samobójczą śmiercią początkującego wokalisty Benjamina Keough. Wnuk Elvisa Presleya miał raptem 27 lat.

 • Elvis Presley w Alei Gwiazd w Krakowie: "Czekaliśmy na tę chwilę"

  Król rock and rolla ma od czwartku (7 czerwca) swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w Krakowie. Z inicjatywą takiej formy upamiętnienia Elvisa Presleya wystąpili jego fani. Na ich propozycję przystąpiły władze miasta.

 • Michael Jackson najlepiej zarabiającą zmarłą gwiazdą w 2019 roku

  Po raz siódmy z rzędu w rankingu najlepiej zarabiających po śmierci gwiazd zwyciężył Król Popu Michael Jackson.

 • " Drzemał we mnie Elvis "

  Michał Milowicz zaczynał swą karierę u Janusza Józefowicza, najpierw w słynnym musicalu „Metro”, a później w jego kontynuacji “Do grającej szafy grosik wrzuć”. Dał się poznać jako utalentowany wokalista, choć mówiono o nim głównie „Polski Elvis Presley”, jako że śpiewał głównie utwory z repertuaru Króla Rock And Rolla. Jednak Milowicz nie daje się jednoznacznie zaszufladkować i udanie rozpoczął...

 • "Królowa" w hołdzie dla "króla" Elvisa

  Wanda Jackson, była dziewczyna Elvisa Presley'a z lat 50., zwaną "Królową Rockabilly", nagrała płytę w hołdzie dla swojego ukochanego. Album "I Remember Elvis" ukaże się 31 stycznia 2006 roku.

 • Zmarł współtwórca przebojów Elvisa Presleya

  Jackson i Nat King Colem. Jako aranżer i producent pracował m.in z Frankiem Sinatrą, Duanem Eddy i Deanem Martinem. W 1968 roku Elvis Presley nagrał dwie napisane przez niego piosenki - "A Little(...) A Little, Love A Little" (pełniąc na niej jednocześnie rolę producenta i gitarzysty). Utwór "A Little Less Conversation" Elvis nagrał w swojej karierze dwukrotnie - pierwszy raz 7 marca 1968 dla potrzeb...

 • Elvis Presley: Król muzyki, król ludzkich serc

  ...16 sierpnia mija równo 35 lat od śmierci Elvisa Presleya. Ten dzień to świetna okazja do tego by przypomnieć sobie jakim był artystą i... człowiekiem.

 • Michael Jackson najlepiej zarabiającą, zmarłą gwiazdą

  Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie pięciu, najlepiej zarabiających po śmierci gwiazd. Na czele znalazł się Michael Jackson.