• Informacje na temat:

  elvis polański syn polańskiego

Artykuły na temat: elvis polański syn polańskiego
 • Roman Polański pojawił się w sobotę, 17 lipca, wieczorem na festiwalu jazzowym w szwajcarskim Montreux.

 • Polański wywołał bójkę

  Siniaki na twarzy i kilka wybitych zębów dało początek wojnie totalnej, w którą uwikłała się plejada hollywoodzkich sław, takich jak Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz i John C. Reilly. A sprawcą całego zamieszania był... Polański.

 • Morgane Polanski: W ślady ojca

  Ja też chcę zostać reżyserem - mówi aktorka Morgane Polanski, którą od niedzieli polscy widzowie będą oglądać w serialu "Wikingowie". Córka Romana Polańskiego opowiada też o ojcu, m.in. o tym, jaki jest prywatnie i jakich polskich słów ją nauczył.

 • Polański pozwał do sądu gazetę

  Roman Polański, przebywający w areszcie domowym w Szwajcarii, pozwał w środę do sądu francuski dziennik "Le Parisien" za opublikowanie prywatnych zdjęć przedstawiających jego samego oraz jego rodzinę - informują francuskie media.

 • Nowa biografia Polańskiego w księgarniach

  Niemiecki krytyk filmowy, Paul Werner, napisał biografię Romana Polańskiego, jedną z niewielu publikacji o tym reżyserze, która koncentruje się na jego dziełach a nie sensacjach i skandalach związanych z jego życiem. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • Kręte ścieżki młodości. O kinie wchodzenia w dorosłość

  ...sztuki - muzykę. Jazz, blues i rock'n'roll wypełniły sale kinowe, a widzów szturmem wzięły musicale, w których główną rolę grał symbol pokolenia, Elvis Presley ("Więzienny rock"). Były one(...) "Narkomanów". W polskim kinie jako bliskie im można uznać pierwsze filmy Jerzego Skolimowskiego i debiut Romana Polańskiego, "Nóż w wodzie". Najlepszym wzorcem dla klasycznego modelu kina...

Zdjęcia na temat: elvis polański syn polańskiego