• Informacje na temat:

  elvis presley posiadłość

Artykuły na temat: elvis presley posiadłość
 • Ranczo Jacksona stanie się atrakcją turystyczną?

  Ranczo Neverland należące niegdyś do zmarłego w ubiegłym tygodniu Michaela Jacksona ma szansę stać się jednym z największych miejsc pamięci króla popu i zagrozić posiadłości Elvisa Presleya, Graceland.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Elvis Presley: 70. urodziny

  W sobotę, 8 stycznia, przypada 70. rocznica urodzin Elvisa Presley'a. Legenda "Króla Rock 'n' Rolla" trwa do dziś i dla wszystkich jego miłośników Elvis nie umarł.

 • Tydzień pamięci Elvisa Presleya

  Doroczna impreza poświęcona królowi rock'n'rolla rozpocznie się 10 sierpnia. Organizatorzy "Tygodnia Elvisa", który odbędzie się w rodzinnym mieście gwiazdora - Memphis, zapowiadają moc atrakcji.

 • Elvis: FBI, kanapki i Monty Python

  Król rock and rolla, Elvis Presley, gdyby żył, skończyłby dziś 75 lat. Z tej okazji prezentujemy kilka ciekawostek i mniej znanych faktów z życia jednego z najwybitniejszych muzyków w historii.

 • Jackson czy Presley: Kto popularniejszy?

  Ranczo Neverland należące do zmarłego w ubiegłym tygodniu piosenkarza Michaela Jacksona ma szansę stać się jednym z największych miejsc pamięci "króla popu" i tym samym zagrozić posiadłości Elvisa Presley'a, Graceland.

 • Elvis Presley za 100 milionów

  Impresario Robert F.X. Sillerman uzgodnił z Lisą Marie Presley, córką piosenkarza, warunki zakupu 85 procent majątku Elvisa Presley'a. Przedmiotem transakcji będą między innymi prawa do nazwiska Elvisa Presley'a i zarządu posiadłością Graceland. Wartość transakcji wynosi blisko 100 milionów dolarów.

 • Elvis Presley sprzedał najwięcej

  W dniu 69. rocznicy urodzin Elvisa Presley'a, która wypadała 8 stycznia, organizacja Record Industry Association Of America (RIAA) ogłosiła, że Król Rock And Rolla sprzedał najwięcej płyt spośród wszystkich amerykańskich artystów. Tego samego dnia w Hamburgu ogłoszono, że Niemiec Shezad "Shelvis" Eikmeier pobił rekord Guinessa, śpiewając piosenki Elvisa przez 40 godzin 8 minut i 2 sekundy.

 • Elvis Presley: Hołd od Busha

  W środę, 16 sierpnia, przypadała 29. rocznica śmierci króla rock'n'rolla Elvisa Presley'a. Z tej okazji w emocjonalnym liście otwartym muzyka uhonorowała prezydencka para George i Laura Bushowie.

 • Pamięci Elvisa Presleya: Tysiące fanów i podziękowania od rodziny

  W Graceland tysiące fanów Elvisa Presleya upamiętniło przypadającą w czwartek (16 sierpnia) 35. rocznicę jego śmierci. Ku ich zaskoczeniu w wigilię rocznicy powitały ich była żona gwiazdora Priscilla i jej córka Lisa Marie.

Wideo na temat: elvis presley posiadłość
 • Mroczne cienie

  Reżyser Tim Burton przenosi kultowy serial "Dark Shadows" na duży ekran i przedstawia gotycką komedię pod tym samym tytułem polski ("Mroczne cienie") z gwiazdorską obsadą: Johnnym Deppem, Michelle Pfeiffer i Heleną Bonham Carter. W 1752 r. Joshua i Naomi Collins razem z synem o imieniu Barnabas wyruszyli w rejs z Liverpoolu w Anglii do Ameryki, aby tam zacząć nowe życie. Ale nawet przemierzenie oceanu nie wystarczyło, żeby uwolnić się od tajemniczej klątwy, która prześladowała ich rodzinę. Po...

 • Szare ogrody

  "Szare ogrody" to wyprodukowany przez telewizję HBO film opowiadający historię ekscentrycznych Edith Ewing Bouvier Beale i Edith Bouvier Beale - ciotki i kuzynki Jacqueline Bouvier Kennedy Onassis - żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Arystotelesa Onasissa. Małej Eddie i Dużej Eddie, które stały się postaciami kultowymi w Stanach Zjednoczonych i do dziś fascynują opnie publiczną. Film, uhonorowany dwoma Złotymi Globami i sześcioma nagrodami Emmy obraz debiutuje na DVD dzięki Galapagos...

 • Nie bój się ciemności

  Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków...