• Informacje na temat:

  elvis presley slub

Artykuły na temat: elvis presley slub
 • Priscilla Presley o uzależnieniu Elvisa: Wiedział, co robi

  Żona Elvisa Presleya, Priscilla, przy okazji pobytu na festiwalu SXSW opowiedziała o uzależnieniu swojego męża od leków na receptę i jego ostatnich dniach.

 • Elvis Presley w Alei Gwiazd w Krakowie

  ...7 czerwca w Tauron Arenie Kraków odbędzie się widowisko "Elvis Presley™ Live in Concert" oparte na największych przebojach Elvisa. Tego samego dnia w Alei Gwiazd zostanie odsłonięta gwiazda króla rock'n'rolla.

 • Urodziny Elvisa Presleya. Priscilla Presley i specjalny koncert w Krakowie

  ...7 czerwca w Tauron Arenie Kraków odbędzie się widowisko "Elvis Presley™ Live in Concert" oparte na największych przebojach Elvisa, który 8 stycznia skończyłby 83 lata.

 • Priscilla Presley o Elvisie: Przede wszystkim był dobrym człowiekiem

  ..."Był wspaniały, zabawny i autentyczny" - tak opowiada Interii Priscilla Presley, która utwory swojego byłego męża przypomni podczas widowiska "Elvis Presley Live on Screen" (7 czerwca, Tauron Arena Kraków).

 • Elvis Presley w Alei Gwiazd w Krakowie: "Czekaliśmy na tę chwilę"

  Król rock and rolla ma od czwartku (7 czerwca) swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w Krakowie. Z inicjatywą takiej formy upamiętnienia Elvisa Presleya wystąpili jego fani. Na ich propozycję przystąpiły władze miasta.

 • Japoński ślub Lisy Marii Presley

  ...22 stycznia Lisa Marie Presley, 38-letnia córka Elvisa Presley'a, wyszła za mąż za gitarzystę i producenta muzycznego Michaela Lockwooda. Ślub był trzymany w tajemnicy do połowy lutego, kiedy poinformował o nim Paul Bloch, rzecznik Lisy Marie.

 • Lisa Marie Presley: Ślub po raz czwarty?

  Córka "Króla" Elvisa Presleya, wokalistka i modelka Lisa Marie, nie ustaje w poszukiwaniu swojej drugiej połowy. Niezrażona trzema nieudanymi małżeństwami, poważnie rozważa wzięcie czwartego ślubu.

 • Co zrobi Michał Wiśniewski?

  Svarowskiego sukienka Ani i klasyczny garnitur Michała. Wiśniewscy mają też zamiar zaszaleć z fryzurami, stylizowanymi na Evitę Peron i... Elvisa Presleya. Wszystko jest więc zapięte na ostatni guzik, łącznie...

 • Dlaczego rozpadło się jego małżeństwo z Barbrą Streisand?

  ...i wymienił żarówkę. "To było najlepsze aktorstwo, jakie widziałem w twoim wykonaniu" - skomentował Marx. Barwnych epizodów w życiu aktora nie brakowało. Gould opowiedział też o  spotkaniu z Elvisem Presleyem, do którego doszło w garderobie artysty w Las Vegas. Razem z nimi byli też menadżer Presleya, pułkownik Tom Parker oraz ojciec artysty, Vernon. Dla Goulda było jasne, że nie zamierzają...

 • Katastrofa według Dwayne'a Johnsona

  ..., lecz odtwarzającego w nim główną rolę George'a Jessela zastąpił tu Al Jolson - gwiazda piosenki, określana dziś mianem "Elvisa Presleya epoki jazzu i bluesa". Finałowa piosenka "My Mammy" stała się...