• Informacje na temat:

  elżbieta i

Artykuły na temat: elżbieta i
 • Elżbieta Zapendowska traci wzrok

  Elżbieta Zapendowska to polska ceniona ekspertka od emisji głosu. Szerszej publiczności dała się poznać za sprawą takich programów jak "Idol" czy "Must Be the Music", w których występowała w roli jurora. Mimo że specjalistka w dziedzinie śpiewu często mówiła o swoim słabym wzroku, nikt nie podejrzewał, że problem jest tak poważny. Kobieta traci wzrok.

 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  W latach 60. Elżbieta Czyżewska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Urodziła się w Warszawie 14 maja 1938 roku. Jej ojciec, Jan, zginął podczas II wojny światowej, matka, Jadwiga(...) Jerzego Skolimowskiego. "Niewłaściwe miejsce" Czyżewskiej W 1967 roku na przyjęciu zorganizowanym po premierze spektaklu "Po upadku" Elżbieta Czyżewska poznała korespondenta gazety "New York Times...

 • Elżbieta Jaworowicz: Czas nas uczy pokory

  ...- Wiem, że mój program dociera do ludzkich serc. Świadczą o tym reakcje widzów – przyznaje Elżbieta Jaworowicz. Autorka „Sprawy dla reportera” opowiada nam o początkach swojej telewizyjnej kariery. Zdradza też receptę na bycie w formie i plany zawodowe po ustaniu pandemii.

 • Elżbieta Czyżewska i Janusz Głowacki: Skrywany romans

  Słynna aktorka i równie znany znakomity pisarz i scenarzysta. Oboje utalentowani i obdarzeni aż ponad miarę urokiem osobistym. Elżbieta Czyżewska i Janusz Głowacki znali się „od zawsze”. Łączyło ich życie zawodowe i wspólni przyjaciele, ale mało kto wiedział, że ich relacja była czymś znacznie więcej niż zwykłą koleżeńską znajomością. Gorący romans, który przeżyli, ukrywali aż do śmierci.

 • Elżbieta Romanowska: Usłyszała wiele obelg

  "Ty gruba świnio, ty wieprzu" - tak do aktorki pisali ci, którzy wiedzieli, że zatańczy w programie "Taniec z Gwiazdami". Okrutne komentarze zraniły ją do tego stopnia, że cztery lata później opowiada o tym drżącym głosem.

 • Elżbieta Zapendowska obraziła króla disco polo? Martyniuk odpowiada

  W ostatnim wywiadzie Elżbieta Zapendowska niepochlebnie wyraziła się o muzyce disco polo. Podała w wątpliwość także talent Zenka Martyniuka. Muzyk odpowiedział na zarzuty.

 • Tak dziś żyje Elżbieta Zapendowska. Słynna jurorka nie wróci do telewizji?

  Elżbieta Zapendowska od lat trenuje wokalistki i wokalistów w swojej Szkole Piosenki. Pod opieką miała m.in. Edytę Górniak , Alicję Janosz , Tomka Makowieckiego , Dodę , Anię Wyszkoni , Katarzynę Groniec , Melę Koteluk , Łukasza Zagrobelnego i Nataszę Urbańską . Popularność zdobyła w 2002 roku, kiedy to wraz z Robertem Leszczyńskim , Kubą Wojewódzkim i Jackiem Cyganem, została...

 • Elżbieta Romanowska: Myślę o planie B na życie

  Jak podkreśla Elżbieta Romanowska, na tę chwilę aktorstwo jest jej priorytetem. Nie ukrywa też, że myśli nad inną ścieżką kariery zawodowej. Jej zdaniem warto mieć w zanadrzu coś dodatkowego, czym można się zająć, w razie gdyby telefony od producentów i reżyserów milczały.

 • Elżbieta Zapendowska krytykuje Roksanę Węgiel: "Takich jak ona widziałam wiele"

  Elżbieta Zapendowska od lat znana jest ze swoich bezpośrednich, krytycznych wypowiedzi. Teraz skomentowała nowe pokolenie polskich wokalistów. Nie oszczędziła m.in. Roksany Węgiel.

 • Elżbieta Romanowska: Byłam zaskoczona tym, co przygotowali dla moich serialowych postaci scenarzyści

  Elżbieta Romanowska nie ma wątpliwości, że seriale "Pierwsza miłość" i "W rytmie serca" mają ogromny potencjał. Scenarzyści po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i w nowych odcinkach wprowadzili zaskakujące wątki, które na pewno przyciągną widzów przed telewizory.

Zdjęcia na temat: elżbieta i
 • Elżbieta Penderecka
 • Elżbieta Penderecka
 • Violetta Villas i Elżbieta Budzyńska
Wideo na temat: elżbieta i
 • Elżbieta Romanowska zagra pielęgniarkę

  Elżbieta Romanowska zagra pielęgniarkę

 • Elżbieta Romanowska: Stylowy wygląd

  Elżbieta Romanowska na każdym kroku udowadnia, że nie trzeba nosić rozmiaru 36 czy 38, by wyglądać stylowo, a ubrania z metką XXL już dawno nie oznaczają nudnych, pozbawionych kształtów worków.

 • "Zoom na miasto": Ile zarabia Elżbieta II?

  W tym odcinku zabierzemy was na premierę spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz":, gdzie o swoich rolach opowiedzą: Patrycja Markowska, Aldona Jankowska, Aleksandra Wolf, Justyna Sieńczyło, Tomasz Sapryk, Marek Kaliszuk, Jacek Kopczyński i Mateusz Damięcki. Joanna Horodyńska czy Angelina Jolie czyli halloweenowe szaleństwo gwiazd! Pojedynek na najstraszniejszą stylizację! Czym dziś jest piękno? O tym przypomną: Teresa Lipowska, Alicja Resich-Modlińska, Katarzyna Miller, Michał "Kosma" Kowalski,...

Dyskusje na temat: elżbieta i