• Informacje na temat:

  elżbieta królowa brytyjska

Artykuły na temat: elżbieta królowa brytyjska
 • Elżbieta II nie obejrzy "Królowej"

  Brytyjska królowa Elżbieta II nigdy nie zdecyduje się pójść na seans nominowanej do Oscara "Królowej" Stephena Frearsa, gdyż nie chce patrzeć, jak ktoś inny odgrywa jej rolę.

 • Na tym filmie wzruszyła się brytyjska królowa

  Brytyjska królowa jest zachwycona filmem "Jak zostać królem". W oficjalnym oświadczeniu Elżbieta II przyznała, że opowieść o jej ojcu, królu Jerzym VI, walczącym ze swoją przypadłością - jąkaniem, bardzo ją wzruszyła.

 • Królowa pozuje Adamsowi

  Brytyjska królowa Elżbieta II zgodziła się na umieszczenie swego zdjęcia, wykonanego przez Bryana Adamsa, w albumie ze zdjęciami portretowymi słynnych ludzi, który zamierza on wkrótce wydać.

 • Czego słucha brytyjska rodzina królewska?

  Po ujawnieniu historii sprzed kilku lat o tym, jak Elżbieta II brawurowo tańczyła na przyjęciu do utworu "Dancing Queen" grupy ABBA, brytyjscy dziennikarze zaczęli zastanawiać się i przypominać sobie, jakie preferencje muzyczne mają inni członkowie rodziny królewskiej. Oto wyniki poszukiwań.

 • Królowa na premierze Bonda

  Brytyjska królowa Elżbieta II i książę Edynburga Filip osobiście pojawią się na premierze najnowszego obrazu o przygodach Jamesa Bonda. Uroczysty pokaz filmu "Die Another Day" odbędzie się 18 listopada w londyńskim Royal Albert Hall. Podczas wieczoru wystąpi także gwiazda muzyki pop, Madonna. Wokalistka wykona tytułową piosenkę z dwudziestego filmu o Jamesie Bondzie.

 • ​Królowa Elżbieta II znienawidziła serial "The Crown"

  Jeśli królowa Anglii z zadowoleniem oglądała pierwszy sezonu serialu "The Crown", to obecnie może się to zmienić. Odcinek skupiający się na problemach młodego księcia Karola wywołał jej gniew. Nic takiego nie miało miejsca, mówiła królowa.

 • Paul McCartney odznaczony przez królową Elżbietę II

  ...wyłącznie honorowym. Wraz z Paulem McCartneyem orderem odznaczeni zostali również m.in. J.K. Rowling , brytyjska pisarka, autorka serii przygód o "Harry Potterze", Delia Ann Smith , prezenterka...

 • Królowa odrzuciła rolę w komedii

  Brytyjska królowa Elżbieta II odrzuciła propozycję zagrania samej siebie w telewizyjnej komedii "Little Britain".

 • Nowy akcent królowej Elżbiety II

  Brytyjska aktorka Helen Mirren, która sportretowała Elżbietę II w oscarowym filmie "Królowa" z 2006 oku. uważa, że akcent królowej brytyjskiej w ostatnich latach uległ zmianie. Monarchini pozwala sobie na większą swobodę i czasem brzmi wręcz jak "osoba z ludu"...

 • Królowa Elżbieta II świętuje 92. urodziny. Impreza z gwiazdami

  21 kwietnia w Royal Albert Hall w Londynie odbył się specjalny koncert z okazji 92. urodzin królowej Elżbiety II. Na scenie pojawili się m.in. Tom Jones, Kylie Minogue oraz duet Sting i Shaggy.

Zdjęcia na temat: elżbieta królowa brytyjska