• Informacje na temat:

  elżbieta z klanu

Artykuły na temat: elżbieta z klanu
 • "Klan": Idą zmiany!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej polskiej telenoweli, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady dołączyli Daniel Olbrychski, Grażyna Strachota, Krzysztof Tyniec, Michał Lesień i Jerzy Molga.

 • Wielkanoc Chojnickich z "Klanu"

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk, czyli Elżbieta i Jerzy Chojniccy z "Klanu", uwielbiają Wielkanoc, choć każdemu z nich święta kojarzą się z czymś zupełnie innym...

 • Wigilia w "Klanie"

  Widzowie "Klanu" już po raz 17. będą mogli gościć na kolacji wigilijnej u Lubiczów. Tym razem organizacja wieczerzy przypadnie w udziale wdowcowi Pawłowi Lubiczowi (Tomasz Stockinger). - Scenarzyści postawią go przed tym zadaniem w obliczu wyższej konieczności, bo tuż przez świętami okaże się, że jego siostra bliźniaczka Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) oraz szwagier Jerzy (Andrzej Grabarczyk...

 • "Klan": Niezapomniana wigilia

  Wigilijny wieczór bohaterów "Klanu" będzie pełen szczerych życzeń i wzruszeń, ale także zupełnie niespodziewanych wydarzeń.

 • "Klan" kontra "Na Wspólnej"

  W muzycznym show "jak Oni śpiewają" o przetrwanie walczy dwoje Jakubów - Jakub Tolak z "Klanu" i Jakub Przebindowski z serial u "Na Wspólnej".

 • Pierwsza gwiazdka w "Klanie"

  Wigilijne przedpołudnie to dla mieszkańców wielkich miast czas zakupów, stania w korkach i zdenerwowania, że nie uda się ze wszystkim zdążyć. To samo czeka bohaterów "Klanu".

 • To tu powstaje "Klan"

  ...początku "Klanu" powstają w prawdziwym domu w Podkowie Leśnej. Stylowa willa z 1934 roku, pozostająca od zawsze w rękach jednej rodziny, jest zamieszkana przez właścicielkę i jej synów. Domownicy normalnie użytkują wszystkie wnętrza, a kiedy pojawia się ekipa "Klanu", udostępniają salon, kuchnię, sypialnię, a także mały salonik Chojnickich. Taki układ wydaje się kłopotliwy, ale od 13 lat...

 • Książka z felietonami gwiazdy "Klanu"

  Barbara Bursztynowicz znana jako Elżbieta Chojnicka z serialu "Klan", odsłania przed widzami swoje życiowe sekrety. Wspomnienia aktorki można przeczytać w książce "Jak w życiu. Felietony". We wtorek artystka pojawiła się na spotkaniu promującym książkę.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

 • 2000. odcinek "Klanu". Będą zmiany!

  ...trzeciego tomu książki pt. "Klan", będącego kontynuacją sagi rozpoczętej przez nestorkę rodu Lubiczów, nieżyjącą już Marię (Halina Dobrowolska). Jej autorkami są: Elżbieta Chojnicka (Barbara Burszynowicz) oraz Krystyna Lubicz (Agnieszka Kotulanka). Na imprezie pojawią się autorki oraz wszyscy członkowie rodziny Lubiczów, a także ich przyjaciele. Elżbieta i Krystyna zostaną ponadto zaproszone do porannego...

Zdjęcia na temat: elżbieta z klanu
Wideo na temat: elżbieta z klanu
 • Rodzinne dramaty Elżbiety w "Klanie"

  Zniknięcie córki, śmierć brata, choroba przyjaciółki i wnuka - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", opowiada o problemach swojej bohaterki i jej miesięcznym "urlopie".

Dyskusje na temat: elżbieta z klanu