• Informacje na temat:

  elżbieta zapendowska

Artykuły na temat: elżbieta zapendowska
 • Elżbieta Zapendowska traci wzrok

  Elżbieta Zapendowska to polska ceniona ekspertka od emisji głosu. Szerszej publiczności dała się poznać za sprawą takich programów jak "Idol" czy "Must Be the Music", w których występowała w roli jurora. Mimo że specjalistka w dziedzinie śpiewu często mówiła o swoim słabym wzroku, nikt nie podejrzewał, że problem jest tak poważny. Kobieta traci wzrok.

 • Elżbieta Zapendowska obraziła króla disco polo? Martyniuk odpowiada

  W ostatnim wywiadzie Elżbieta Zapendowska niepochlebnie wyraziła się o muzyce disco polo. Podała w wątpliwość także talent Zenka Martyniuka. Muzyk odpowiedział na zarzuty.

 • Tak dziś żyje Elżbieta Zapendowska. Słynna jurorka nie wróci do telewizji?

  Elżbieta Zapendowska od lat trenuje wokalistki i wokalistów w swojej Szkole Piosenki. Pod opieką miała m.in. Edytę Górniak , Alicję Janosz , Tomka Makowieckiego , Dodę , Anię Wyszkoni(...) jurorem pierwszej edycji programu "Idol" . Zapendowska znana była ze swoich szczerych, niejednokrotnie bardzo ostrych, komentarzy. W programie oceniała uczestników do ostatniej, starej edycji show...

 • Elżbieta Zapendowska krytykuje Roksanę Węgiel: "Takich jak ona widziałam wiele"

  Elżbieta Zapendowska od lat znana jest ze swoich bezpośrednich, krytycznych wypowiedzi. Teraz skomentowała nowe pokolenie polskich wokalistów. Nie oszczędziła m.in. Roksany Węgiel.

 • Elżbieta Zapendowska: Jest moc!

  Startuje piąta edycja "Idola". Talent show wraca na telewizyjne ekrany po 12 latach. – To naprawdę świetny program – mówi nam jego jurorka Elżbieta Zapendowska.

 • "Idol": Elżbieta Zapendowska w jury!

  Znamy pierwsze nazwisko jurora nowej edycji "Idola" - to Elżbieta Zapendowska, która oceniała uczestników wszystkich poprzednich czterech edycji.

 • Jak w młodości wyglądała Elżbieta Zapendowska?

  Elżbieta Zapendowska od lat trenuje wokalistki i wokalistów w swojej Szkole Piosenki. Pod opieką miała m.in. Edytę Górniak , Alicję Janosz , Tomka Makowieckiego , Dodę , Anię Wyszkoni(...) skierowana właśnie do zakładu pogrzebowego na inwentaryzację, gdzie musiałam liczyć trumny" - wspominała Elżbieta Zapendowska.

 • Elżbieta Zapendowska o nowej odsłonie "Idola"

  Elżbieta Zapendowska jest zachwycona składem jurorskim nowej edycji "Idola". Twierdzi, że wszyscy bardzo się polubili i wzajemnie się wspierają. Ekspertka od emisji głosu nie ukrywa, że obawiała się ponownego udziału w talent show ze względu na stan zdrowia.

 • Elżbieta Zapendowska: Polski pop jest niestrawny

  Elżbieta Zapendowska dobrze ocenia polską muzykę offową. Jej zdaniem tworzą ją wyjątkowo ciekawi i zdolni artyści. Specjalistka od emisji głosu nie ukrywa, że właśnie na takich wokalistów czeka w programie "Idol". Negatywnie ocenia natomiast polski pop, którego - jak twierdzi - nie jest w stanie słuchać.

 • Elżbieta Zapendowska w "Idolu": Żeby mnie pan zabił...

  Jurorka "Idola" ma swoich faworytów do wygranej, ale nie zamierza ich ujawniać. - Żeby mnie pan zabił... - mówi Interii Elżbieta Zapendowska.

Zdjęcia na temat: elżbieta zapendowska
Wideo na temat: elżbieta zapendowska
 • Elżbieta Zapendowska: Polski pop jest niestrawny

  Elżbieta Zapendowska dobrze ocenia polską muzykę offową. Jej zdaniem tworzą ją wyjątkowo ciekawi i zdolni artyści. Negatywnie ocenia natomiast polski pop, którego - jak twierdzi - nie jest w stanie słuchać.

 • Elżbieta Zapendowska o nowej odsłonie "Idola"

  Elżbieta Zapendowska jest zachwycona składem jurorskim nowej edycji "Idola". Twierdzi, że wszyscy bardzo się polubili i wzajemnie się wspierają. Ekspertka od emisji głosu nie ukrywa, że obawiała się ponownego udziału w talent show ze względu na stan zdrowia.

 • Adam Sztaba i Elżbieta Zapendowska "obgadują" Edytę Górniak!

  Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba ucięli sobie pogawędkę na temat kariery Edyty Górniak. Posłuchajcie, co mają do powiedzenia na jej temat…

Dyskusje na temat: elżbieta zapendowska