• Informacje na temat:

  emil karewicz rodzina

Artykuły na temat: emil karewicz rodzina
 • Emil Karewicz: Skrywał wiele tajemnic

  Podziwiali go wszyscy, on jednak skrywał wiele tajemnic. Wybitny polski aktor Emil Karewicz, który zmarł 18 marca, uwielbiał grać na pianinie, komponował piosenki i jeździł konno, ale nie tylko.

 • Emil Karewicz skremowany. Co z pogrzebem?

  Emil Karewicz, pamiętny porucznik "Mądry" z "Kanału", Jagiełło z "Krzyżaków" czy Brunner ze "Stawki większej niż życie", zmarł 18 marca. Miał 97 lat. Ukochany aktor Polaków wciąż nie doczekał się pogrzebu, ale bliscy poddali już jego ciało kremacji. Skąd taka decyzja?

 • Pogrzeb Emila Karewicza będzie miał państwowy charakter

  Pogrzeb Emila Karewicza będzie miał państwowy charakter - poinformował na Facebooku syn zmarłego aktora. Karewicz spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Warszawskich Powązkach. Nadal nieznana jest jednak data uroczystości.

 • Emil Karewicz nie żyje. Co z pogrzebem legendarnego aktora?

  Emil Karewicz zmarł 18 marca. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystości pogrzebowe legendarnego aktora będą miały charakter prywatny. Data pogrzebu wciąż nie jest znana.

 • Nie żyje Emil Karewicz

  Emil Karewicz, pamiętny porucznik "Mądry" z "Kanału", Jagiełło z "Krzyżaków" czy Brunner ze "Stawki większej niż życie", nie żyje. Aktor zmarł w środę, 18 marca, nad ranem w szpitalu. Miał 97 lat.

 • Pogrzeb Emila Karewicza. Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  ...- Był zwycięzcą; spełnionym artystą w zawodzie i szczęśliwym człowiekiem w życiu prywatnym - mówił b. prezes ZASP Krzysztof Kumor podczas pogrzebu aktora Emila Karewicza. Odtwórca m.in. ról Jagiełły w "Krzyżakach" i Hermanna Brunnera w "Stawce większej niż życie" spoczął we wtorek na stołecznych Powązkach Wojskowych.

 • Emil Karewicz: Jedyna główna rola, spektakularna klapa

  ...- takim, jaki nosił jego ojciec. Rodzina mieszkała w Wilnie, gdzie w 1923 r. ujrzał świat mały Emil. Z wczesnego dzieciństwa zapamiętał głównie smutek rodziców, przytłoczonych finansowymi  kłopotami(...) dzieci: córki Małgorzaty i syna Krzysztofa oraz licznych wnuków i prawnuków. Pytany o sekret szczęścia i długiego życia, Karewicz ma dużo do powiedzenia. Rodzina. Ukochany dom w Aninie, który zbudował...

 • 95 lat Emila Karewicza

  Emil Karewicz, pamiętny Brunner ze "Stawki większej niż życie", Jagiełło z "Krzyżaków" czy porucznik "Mądry" z "Kanału", skończył 13 marca 95 lat!

 • "Kobra": Fenomen telewizyjny!

  ...byli m.in. Emil Karewicz, Janusz Zakrzeński, Marek Perepeczko, Roman Wilhelmi, Mariusz Dmochowski i Ryszard Pietruski, a także Aleksandra Zawieruszanka i Ryszard Bacciarelli. Przez lipiec TVP Kultura(...) gromadzili się całymi rodzinami u bardziej majętnych sąsiadów, a ulice dosłownie pustoszały... Do dziś jest to rekord Telewizji Polskiej, gdyż "Kobra" gromadziła przed telewizorami 95 proc. tych...

 • Rock, magia i... Kloss

  ...z lat 60. "Stawka większa niż życie". W głównych rolach ponownie zobaczymy tych samych aktorów - Stanisława Mikulskiego i Emila Karewicza (Hans Kloss, Herman Brunner). I właśnie dwójka tych bohaterów(...) najważniejsza jest rodzina. I to nawet pomimo tego, że jej mężem (Joachim Rafaelsen) jest mężczyzna , który woli iść na polowanie, zamiast się z nią kochać. Trudno jej jednak utrzymać emocje na wodzy...

Zdjęcia na temat: emil karewicz rodzina
Dyskusje na temat: emil karewicz rodzina