• Informacje na temat:

  emilia clarke gra o tron

Artykuły na temat: emilia clarke gra o tron
 • Emilia Clarke: Życie po "Grze o tron"

  Była gwiazdą serialu "Gra o tron", gdzie często prezentowała się widzom bez ubrania. Po zakończeniu produkcji show HBO Emilia Clarke próbuje odnaleźć się w hollywoodzkim systemie gwiazd.

 • Emilia Clarke: Elfka

  Emilia Clarke, brytyjska aktorka, znana przede wszystkim z roli Daenerys Targanyen w "Grze o tron", stara się rozwijać swoją karierę po zakończeniu kultowego serialu. Na ekrany polskich kin wchodzi właśnie świąteczna komedia romantyczna "Last Christmas", do roli w której przywdziała kostium elfa.

 • Brad Pitt: Seans "Gry o tron" z Emilią Clarke

  Amerykański aktor Brad Pitt uczestniczył w licytacji, w której wygraną była możliwość obejrzenia nowego odcinka serialu "Gra o tron" w towarzystwie Emilii Clarke. Oferował 120 tys. dolarów...

 • Urodowe rytuały Emilii Clarke

  Rola w telewizyjnej serii "Gra o tron" przyniosła Emilii Clarke niebotyczną popularność. Gwiazda olśniewa nie tylko na ekranie, ale i poza nim, będąc uznawaną za jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Jak serialowa Daenerys dba o urodę na co dzień?

 • Emilia Clarke zje obiad z osobami, które wpłacą datek na walkę z koronawirusem

  Gwiazda serialu „Gra o tron” chce zebrać 250 tysięcy funtów na pomoc osobom chorym na koronawirusa. Dla tych, którzy wpłacą pieniądze na konto jej fundacji, ma wyjątkową niespodziankę.

 • Emilia Clarke: Na czerwonym dywanie

  Z jednej strony nieustraszona blondwłosa matka smoków z "Gry o tron", z drugiej - śliczna aktorka o zniewalającym uśmiechu i charyzmie. Emilia Clarke to bez wątpienia telewizyjne objawienie ostatnich lat.

 • Emilia Clarke: Dość rozmów o nagości w "Grze o tron"

  Emilia Clarke przyznała, że ma już dość rozmów na temat nagich scen w serialu "Gra o tron". W 2017 roku aktorka powróci jako Daenerys Targaryen w siódmym sezonie show HBO.

 • Emilia Clarke o wynagrodzeniu za rolę w "Grze o tron"

  Serial "Gra o tron" może poszczycić się rzeszą wiernych fanów i mnóstwem entuzjastycznych recenzji. Co więcej, producenci serii grają fair - aktorki nie są dyskryminowane finansowo, co zdradziła właśnie Emilia Clarke.

 • Emilia Clarke o seksizmie w Hollywood

  Gwiazda serialu "Gra o tron", Emilia Clarke, twierdzi, że będąc kobietą czuje się w Hollywood jak osoba "gorszego sortu".

 • Emilia Clarke: Seks to część naszego życia

  W rozmowie z magazynem "Harper’s Bazaar" gwiazda serialu "Gra o tron", Emilia Clarke, przyznała, że ma dość ludzi, których w show HBO ekscytują wyłącznie sceny seksu i nagości. "Ludzie uprawiają seks dla przyjemności - to część naszego życia" - zaznaczyła aktorka.

Zdjęcia na temat: emilia clarke gra o tron
Wideo na temat: emilia clarke gra o tron
 • "Gra o tron": Emilia Clarke ma dość pytań o rozbierane sceny

  Emilia Clarke ma dość pytań o rozbierane sceny w „Grze o tron”. - Ludzie na wiele sposobów próbują zmusić mnie do odpowiedzi na pytania dotyczące tego faktu. Jest również wystarczająco dużo powodów(...) produkcyjnej, w której byłyby same miłe, zabawne kobiety - wyznała. Emilia powróci jako Daenerys Targaryen w siódmym sezonie serialu „Gra o tron”/ źródło: x-news

 • Coldplay przedstawia: musical "Gra o tron"

  Kit Harington, Peter Dinklage i Emilia Clarke wraz z brytyjskim zespołem Coldplay zrealizowali musicalową "Grę o tron". Trzeba przyznać, że bardzo ładnie śpiewają!

 • "Gra o tron": Materiał zza kulis. George Lucas na planie 1. odcinka

  HBO opublikowało materiał zza kulis, na którym fani mogą zobaczyć jak przebiegała wizyta na planie... samego George'a Lucasa. Czy reżyser udzielił rad Daenerys (Emilia Clarke)?

Dyskusje na temat: emilia clarke gra o tron