• Informacje na temat:

  emilia komarnicka na dobre

Artykuły na temat: emilia komarnicka na dobre
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Emilia Komarnicka-Klynstra jako Kate Hudson. Zobacz wideo

  Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment drugiego odcinka nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się aktorka i wokalistka Emilia Komarnicka-Klynstra, znana głównie z seriali "Na dobre i na złe" i "Ranczo".

 • Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki: Z ciekawością zbliżamy się do siebie

  Tak pięknie o miłości mogą mówić tylko szczerze zakochani. Razem pracują już od wielu lat, a od kilku miesięcy są małżeństwem. Nie zwalniają tempa. Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki rozumieją się bez słów i wzajemnie inspirują.

 • Emilia Komarnicka-Klynstra: Intuicja jej nie zawiodła

  Emilia Komarnicka-Klynstra twierdzi, że intuicja dotąd jej nie zawiodła, zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Uważa, że podejmuje słuszne decyzje, a dzięki wierze we własny instynkt jest w stanie z dnia na dzień wiele zmienić w swoim życiu.

 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

 • Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna

  Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • Emilia Komarnicka: Co zwala ją z nóg?

  Gwiazda "Na dobre i na złe" oraz "Rancza" przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Emilia Komarnicka zdradza również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

 • Serial "Na dobre i na złe" ma już 20 lat

  Pierwszy polski serial medyczny ma już 20 lat. 7 listopada 1999 r. na antenie TVP2 wyemitowano pierwszy odcinek "Na dobre i na złe". W tegorocznym, jesiennym sezonie serial oglądało średnio 2,65 mln widzów.

 • "Na dobre i na złe": Jubileueszowy tort na planie serialu

  Serial "Na dobre i na złe" osiągnął pełnoletniość. Historia o lekarzach ze szpitala w Leśnej Górze gości na antenie TVP 2 już 18 lat! Dokładnie 18 lat od debiutu, na planie serialowego szpitala w podwarszawskiej Falenicy, odbyło się spotkanie mediów z aktorami i producentami "Na dobre i na złe".

 • Serial "Na dobre i na złe" świętuje 18. urodziny

  ...7 listopada najpopularniejszy serial medyczny w Polsce kończy 18 lat. W środę, 8 listopada, o godzinie 20.40 w TVP2 zostanie wyemitowany 684. odcinek "Na dobre i na złe", a ekipa produkcyjna spędzi 3490. dzień na planie kultowego szpitala w Leśnej Górze.

 • Opania zostaje w "Na dobre i na złe"

  Media obiegła wiadomość, że Bartosz Opania ma zamiar odejść z serialu "Na dobre i na złe"!

Zdjęcia na temat: emilia komarnicka na dobre
 • Dr Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) z "Na dobre i na złe"
Wideo na temat: emilia komarnicka na dobre
 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka już nie wróci?!

  - Za dużo pracuję. Chcę to zmienić. Przynajmniej spróbuję. Sprawdzę, czy jest życie bez szpitala. A przy okazji zrobię coś wyjątkowego. Mam sporo zaległego urlopu. Co ty na to? - powiedziała doktor Woźnicka z "Na dobre i na złe" i ruszyła w podróż Nyską do Azji. O tym czy wróci i jak zmieni się w trakcie swojej eskapady, opowiedziała nam odtwórczyni roli Agaty - Emilia Komarnicka. Aktorka

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Odcinek 5.

  W najnowszej edycji uczestnicy zrobią wszystko, aby oczarować widzów i jurorów. Jak zaprezentowała się w ostatnim odcinku Emilia Komarnicka-Klynstra, gwiazda serialu "Na dobre i na złe"?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 2.

  W drugim odcinku show Polsatu zachwyciły dwie serialowe gwiazdy - Emilia Komarnicka-Klynstra, znana z roli Agaty w "Na dobre i na złe", jako Kate Hudson i Katarzyna Ptasińska, serialowa Beatka z "Na Wspólnej", jako Artur Rojek. Kto wygrał odcinek? Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: emilia komarnicka na dobre