• Informacje na temat:

  emilia komarnicka zdjęcia

Artykuły na temat: emilia komarnicka zdjęcia
 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

 • Doktor House w spódnicy!

  ...- Na planie mówią na mnie "House w spódnicy" - Emilia Komarnicka, czyli Agata z "Na dobre i na złe", swój serialowy pseudonim zawdzięcza lasce, z którą nie rozstaje się jej bohaterka.

 • Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż!

  Katarzyna Dąbrowska, aktorka znana z filmów "Niewinne" i "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "Belfer" , wyszła za mąż. Aktorka właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie ślubnymi zdjęciami.

 • "Och, Karol" - obsada w komplecie

  We wtorek, 22 czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Och, Karol" - nowej wersji kinowego hitu sprzed lat. Lekkiej komedii o miłości... bez wierności.

 • "Ranczo": Powrót na plan

  Scenami na dwóch ławeczkach przed wilkowyjskim sklepem "U Krysi", rozpoczęły się 21 maja w Jeruzalu zdjęcia do ósmego sezonu "Rancza".

 • "To jest komedia erotyczna"

  Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem Paulinę, Wandę, Adriannę i Irenę. On po prostu kocha kobiety! Kto taki? Karol! W filmie "Och, Karol2", do którego zakończyły się zdjęcia. Premiera w kinach - 21 stycznia.

 • Festiwal w Opolu: Co wydarzyło się na koncercie "Od Opola do Opola"?

  Sadowski, Bartosz Porczyk, Marek Molak, Tomasz Stockinger, Olga Szomańska, Łukasz Zagrobelny, Pola Gonciarz, Stanisława Celińska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Jan Traczyk(...) rozpoczynała transmisję na żywo. Agencje fotograficzne miały też dostępne zdjęcia z koncertu, zanim został on pokazany na antenie. #opole #festiwalopole2020 #KFPP https://t.co/Zdifl6DR0j " additional...

 • Natalia Kukulska: "Wierność jest nudna"

  Niedawno odbyły się zdjęcia do teledysku do "Wierność jest nudna". Obok samej Natalii Kukulskiej w klipie pojawią się także gwiazdy filmu: Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Emilia Komarnicka i Katarzyna Glinka. Film w reżyserii Piotra Wereśniaka (m.in. "Nie kłam, kochanie", "Zakochani") do kin trafi 21 stycznia 2011 roku. Za scenariusz...

 • Już w marcu wraca "Ranczo"

  ...z Warszawy uwierzy, że może zrobić wielką karierę, jako malarz. Ale intencje Moniki (Emilia Komarnicka ) nie będą czyste. Kusy spodoba jej się i kobieta będzie dążyła do romansu. Na Lucy spadną obowiązki domowe. Czy uda jej się zawalczyć o męża? Zdjęcia do siódmej serii kręcone były latem. Wszyscy członkowie ekipy, podobnie, jak teraz widzowie z niecierpliwością czekali na rozwój wydarzeń. Michałowa...

 • Co słychać w Wilkowyjach?

  Zakończyły się już zdjęcia do 7. serii "Rancza". Co się w niej wydarzy? Widzów czeka wiele emocji, gorący romans, a także niebezpieczeństwo dla związku Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusego (Paweł Królikowski)! Przede wszystkim, w Wilkowyjach pojawi się nowa postać - marszandka Monika (w tej roli Emilia Komarnicka, znana z "Na dobre i na złe"). Piękna kobieta doceni sztukę Kusego i zaproponuje mu, by...

Dyskusje na temat: emilia komarnicka zdjęcia