• Informacje na temat:

  emilia komarnicka zdjecia na dobre i na złe

Artykuły na temat: emilia komarnicka zdjecia na dobre i na złe
 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

 • Doktor House w spódnicy!

  ...- Na planie mówią na mnie "House w spódnicy" - Emilia Komarnicka, czyli Agata z "Na dobre i na złe", swój serialowy pseudonim zawdzięcza lasce, z którą nie rozstaje się jej bohaterka.

 • Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż!

  Katarzyna Dąbrowska, aktorka znana z filmów "Niewinne" i "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "Belfer" , wyszła za mąż. Aktorka właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie ślubnymi zdjęciami.

 • Jednak nie odchodzi

  Wbrew krążącym plotkom, Małgorzata Foremniak wcale nie odchodzi z obsady "Na dobre i na złe"! Dowód? Wzięła udział w nagraniu nowej czołówki popularnego serialu!

 • Co słychać w Wilkowyjach?

  Królikowski)! Przede wszystkim, w Wilkowyjach pojawi się nowa postać - marszandka Monika (w tej roli Emilia Komarnicka, znana z "Na dobre i na złe"). Piękna kobieta doceni sztukę Kusego i zaproponuje mu, by(...) są w cenie i robią furorę - mówi Katarzyna Żak. Emisja najnowszej serii "Rancza" planowana jest na wiosnę przyszłego roku. Wtedy dowiemy się, co jeszcze czeka mieszkańców wsi. emu Jeśli chcesz...