• Informacje na temat:

  emilio estevez aktor

Artykuły na temat: emilio estevez aktor
 • Emilio Estevez i senator Kennedy

  Emilio Estevez ("Wisdom", "Ludzie pracy", "War at Home", "The Bang Bang Club", "Rated X") wyreżyseruje film opowiadający o zabójstwie senatora Roberta Kennedy'ego. Twórca rozpoczął już kompletowanie obsady, jednak postać głównego bohatera pojawi się wyłącznie na wkomponowanych w obraz zdjęciach archiwalnych.

 • Sharon Stone w ekipie filmu "Bobby"

  Znany głównie jako aktor Emilio Estevez ( "Mission: Impossible" , "Młode strzelby" ) kontynuuje uzupełnianie imponującej ekipy aktorskiej swojego filmu "Bobby". Znane są kolejne nazwiska aktorów, którzy zgodzili się zagrać w filmie opowiadającym o zamachu na senatora Roberta F. Kennedy'ego.

 • W filmografii słynnego aktora, Arnolda Schwarzeneggera, znanego chociażby z "Terminatora", pojawi się niebawem kolejny wideoklip. Po występie w teledyskach Guns'n'Roses i AC/DC, wkrótce zobaczymy go w obrazie do najnowszego utworu Bon Jovi - "Say it Isn't So".

 • Martin Sheen: Hiszpański Irlandczyk

  W ostatnich latach nazwisko Sheen stało się synonimem hulaszczego trybu życia, narkotykowo-alkoholowych ekscesów i rodzinnych problemów. W mediach o wiele rzadziej pojawiał się Sheen, który jest odpowiedzialny, łączy karierę aktorską z aktywnym udziałem w ruchach społecznych, a dodatkowo stara się być wspierającym ojcem. Taki właśnie jest obchodzący 75. urodziny Martin Sheen.

 • Diane Lane: Wiecznie młoda

  ...aktorów, którzy zdominowali kino przez najbliższe dekady. W skład tak zwanego"Brat Pack" wchodzili: Tom Cruise, Rob Lowe, C. Thomas Howell, Emilio Estevez, Patrick Swayze, Mickey Rourke, Nicolas Cage(...), a prawo do opieki nad nią uzyskał ojciec, który zaszczepił w dziewczynce miłość do aktorstwa. W efekcie Diane zaczęła aktorską karierę w wieku zaledwie sześciu lat, gdy pojawiła się w sztuce Eurypidesa...

Zdjęcia na temat: emilio estevez aktor