• Informacje na temat:

  emily blunt aktorka

Artykuły na temat: emily blunt aktorka
 • Emily Blunt zdradziła, dlaczego zagrała w "Cichym miejscu 2"

  Była sceptyczna co do pomysłu nakręcenia kontynuacji "Cichego miejsca", nie chciała w tym filmie grać, a jej mąż nie chciał go reżyserować. W końcu John Krasinski zmienił zdanie i opowiedział Emily Blunt o pomyśle na scenę, którą rozpocznie się sequel. To zaważyło na jej decyzji.

 • Emily Blunt jako Mary Poppins

  Trudno powtórzyć mityczną rolę magicznej niani, która w 1965 roku przyniosła Oscara Julie Andrews, ale Emily Blunt podjęła to wyzwanie w komedii muzycznej "Mary Poppins powraca".

 • Emily Blunt zagra Marry Poppins?

  Emily Blunt zagra prawdopodobnie Marry Poppins w disnejowskim sequelu filmu. Decyzja o zatrudnieniu aktorki nie została jeszcze podjęta.

 • Emily Blunt oficjalnie nową Mary Poppins!

  Emily Blunt ("Na skraju jutra", "Looper: Pętla czasu", "Sicario") zagra tytułową bohaterkę filmu "Mary Poppins Returns". Wytwórnia Disneya ogłosiła, że to właśnie ta aktorka wystąpi w kontynuacji klasycznego musicalu "Mary Poppins" z 1964 roku.

 • Emily Blunt w pociągu do sukcesu

  Dramat "Lato miłości" otworzył jej drogę do Hollywood, dzięki komedii "Diabeł ubiera się u Prady" stała się sławna, a Meryl Streep wspomina ją jako najzdolniejszą młodą aktorkę, z jaką pracowała. Emily Blunt już tej jesieni zobaczymy w "Dziewczynie z pociągu". Jak sama twierdzi, ta rola to największe wyzwanie w jej dotychczasowej karierze.

 • Emily Blunt: Grzeczna dziewczynka?

  ...długo uczyła się rąbać drewno, póki nie radziła sobie jak drwal. Emily Blunt jest perfekcjonistką. Ciężka praca szybko zaczęła przynosić efekty: Meryl Streep, której Blunt partnerowała w "Diabeł(...) wiolonczeli i jeżdżę konno. Najchętniej sfotografowaliby mnie, gdybym przewróciła się pijana, bez bielizny pod sukienką - irytuje się Emily Blunt. - Ale ja jestem grzeczną dziewczynką. Panowie, nie...

 • Emily Blunt: Do miłości bez pośpiechu

  ...- Lubię, kiedy uczucie rozwija się powoli - mówi Emily Blunt. - W większości filmów zakochani już w pierwszej scenie zdzierają z siebie ubrania. Dajmy tej chemii czas!

 • Emily Blunt żadnej roli się nie boi

  Ubierała diablicę, poskromiła wilkołaka, a teraz stawia czoła narkotykowym baronom. Emily Blunt to gwiazda wielkiego formatu. Po raz kolejny udowadnia to, wcielając się w rolę Kate Macer w "Sicario".

 • Meryl Streep znów niedobra dla Emily Blunt

  Brytyjska aktorka Emily Blunt znów stanie przed kamerą z legendą kina - Meryl Streep. Obie panie, które poznały się na planie przebojowej komedii "Diabeł ubiera się u Prady", zagrają w filmowej wersji baśniowego musicalu "Into The Woods".

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.