• Informacje na temat:

  emily mortimer aktorka

Artykuły na temat: emily mortimer aktorka
 • Emily Mortimer wskakuje do pociągu

  Emily Mortimer ( "Wszystko gra" ) dołączyła do obsady filmu "Transsiberian" w reżyserii Brada Andersona ( "Mechanik" ).

 • Emily Mortimer: "Wczuć się w rolę"

  Mogliśmy ją podziwiać w filmach: "Wszystko gra", "Notting Hill", "Miłość Larsa", "Piękniej i jeszcze piękniej", "Różowa Pantera", "Stracone zachody miłości", "Wyspa tajemnic". Brytyjska aktorka Emily Mortimer obchodzi 1 grudnia 40. urodziny.

 • Emily Mortimer wśród 10 tysięcy świętych

  Emily Mortimer - gwiazda serialu "Newsroom", dołączyła do obsady filmu "Ten Thousand Saints".

 • Woody Allen: Londyn zamiast NY

  Woody Allen ( "Życie i cała reszta" ) po raz pierwszy zrealizuje film poza Nowym Jorkiem. Latem w Londynie na planie nowej produkcji reżysera spotkają się dwie brytyjskie aktorki Kate Winslet ( "Zakochany bez pamięci" ) i Emily Mortimer ( "Młody Adam" ) oraz Irlandczyk Jonathan Rhys Meyers ( "Przejażdżka z diabłem" ).

 • W. Allen: Więcej S. Johansson!

  Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" , "W doborowym towarzystwie" ), która niedawno skończyła pracę na planie obrazu "Match Point", najnowszego filmu Woody Allena ( "Życie i cała reszta" , "Melinda i Melinda" ), latem ponownie spotka się z reżyserem. Młoda aktorka zagra główną rolę w kolejnym obrazie Allena.

 • Kate Winslet: "Nie" dla Allena

  Kilkanaście dni temu media obiegła informacja, że Kate Winslet ( "Titanic" , "Życie za życie" ) zagra w najnowszym filmie Woody'ego Allena ( "Koniec z Hollywood" , "Życie i cała reszta" ). Aktorka postanowiła jednak wycofać się w projektu, kiedy zorientowała się, że napięte zawodowe kalendarze jej i jej męża nie pozostawią wiele czasu na kultywowanie życia rodzinnego.

 • Zooey Deschanel: Co z karierą?

  ...sióstr. Mimo szczerych intencji mężczyzna wprowadza w ich życie duże zamieszanie. Ekranową rodzinę oprócz Deschanel i Rudda tworzyły Elizabeth Banks i Emily Mortimer. W 2015 roku Deschanel powróciła do(...) i Mary Jo Deschanel, aktorki. Jej siostrą jest Emily Deschanel, znana z bardzo popularnego serialu "Kości". Filmowy debiut Zooey zaliczyła w wieku 19 lat w komediodramacie "Mumford" Lawrence'a Kasdana...

 • Tilda Swinton tropi nazistów

  .... Tilda Swinton wcieli się w filmie w przywódczynię ruchu ścigającego byłych nazistów. Aktorka wystąpiła ostatnio w uznanym obrazie "Adaptacja" , a obecnie pracuje na planie dramatu "Thumbsucker", w którym grają również Keanu Reeves i Scarlett Johansson. Niedawno Tilda Swinton ukończyła także zdjęcia do filmu "Young Adam", w którym partnerowała Ewanowi McGregorowi i Emily Mortimer.

 • Scarlett Johansson u Allena

  ...gwiazd kina: Emily Mortimer ( "Młody Adam" ), Jonathana Rhysa Meyersa ( "Pokolenie P" ) i Briana Coxa ( "Troja" ). Nad produkcją obrazu czuwają Letty Aronson, Lucy Darwin i Gareth Wiley. Scarlett(...)Kate Winslet zrezygnowała z udziału w nowym projekcie Allena w ubiegłym tygodniu. Aktorka postanowiła wycofać się z realizacji filmu, kiedy zorientowała się, że napięte zawodowe kalendarze jej i jej...

 • Pierwszy, zaginiony film Alfreda Hitchcocka

  Oprócz niego w obrazie tej niezależnej produkcji zobaczymy także Ewana McGregora ( "Wyspa" ), Emily Mortimer ( "Wszystko gra" ) i Dana Foglera. Ten ostatni wcieli się w postać reżysera filmowego, który staje przed iście hitchcockowskim dylematem: w trakcie zdjęć do swojego filmu okazuje się bowiem, że pozostaje z miłosnym trójkącie z dwójką aktorek swojego filmu. Kiedy jedna z nich umiera, winę...