• Informacje na temat:

  eminem aktor

Artykuły na temat: eminem aktor
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13": Filip Gurłacz jako Eminem

  W drugim odcinku 13. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aktor Filip Gurłacz pojawi się na scenie jako Eminem. Mamy fragment występu - zobaczcie!

 • Eminem znany jest z dość nietypowych pomysłów dotyczących jego teledysków. W najnowszym wideoklipie do utworu "Purple Hills" nagranego wspólnie w formacją D12, kontrowersyjny raper wcielił się w postać... Supermana. D12 to pierwszy zespół, który wydał swój album za pośrednictwem należącej do Eminema wytwórni Shady Records.

 • Okradli Eminema!

  ...podczas wspomnianej gali MTV Movie Awards Eminem był bohaterem incydentu z udziałem komika Sachy Barona Cohena. Aktor, pod postacią austriackiego specjalisty od mody Bruno przebranego w "gołąbka pokoju(...)Jak poinformował "New York Daily News", pokój hotelowy Eminema został splądrowany przez przestępców. W tym czasie (niedziela, 31 maja) raper bawił na gali rozdania MTV Movie Awards. Wartość...

 • Co słychać u Devona Sawy, tytułowego "Stana" z teledysku Eminema?

  Ponad 18 lat temu swoją premierę miał jeden z największych hitów Eminema - "Stan". Równie popularny jak sam utwór stał się też klip do singla, w którym główną rolę zagrał Devon Sawa. Aktor po latach opowiedział o swoim udziale w klipie.

 • Filmowe plany Eminema

  Eminem, kontrowersyjny amerykański raper ma zamiar na moment odstawic na bok mikrofon i chce sprobować swych sił jako aktor. Film, w którym zagra ma opowiadać o nim samym.

 • Eminem we współczesnym westernie

  Eminem ( "8 mila" ) dołączył do obsady filmu "Have Gun - Will Travel". Będzie to film oparty na serial u telewizyjnym, który emitowany był w USA w latach 1957 - 1963.

 • Kup dom Eminema

  Wystawiony na sprzedaż 60-letni dom, w którym spędził dzieciństwo znany amerykański rapper Eminem, osiągnął we wtorek, 26 listopada, na stronie internetowej firmy aukcyjnej eBay Inc., cenę 13 milionów dolarów. Tymczasem jego wartość rynkowa nie przekracza stu tysięcy dolarów.

 • Eminem przygotowuje wideoklip do swojego kolejnego singla "Stan". Wszyscy eksperci przewidują, iż obraz wzbudzi olbrzymie zainteresowanie. Ma to być mini-epicki film, w stylu legendarnego "Thrillera" Michaela Jacksona z 1983 roku.

 • Eminem: Romantyczne ballady?

  Eminem ukaże wkrótce światu swe romantyczne oblicze. Zły chłopiec współczesnej sceny muzycznej ma zamiar nagrać własne wersje klasycznych piosenek miłosnych, takich jak "Moon River" Andy'ego Williamsa czy "Puff The Magic Dragon", wykonywanej niegdyś przez amerykańską grupę Peter, Paul And Mary.

 • Eminem kończy 45 lat. Siedem najlepszych teledysków

  ...! "Lose Yourself" W 2002 roku Eminem pokazał się z zupełnie innej, poważnej strony. Raper zerwał na chwilę z łatką błazna i zaprezentował się jako niezły aktor. Film "Ósma mila", częściowo oparty na(...)Przy wyborze najlepszych klipów ciężko znaleźć odpowiedni klucz. Ciężko sugerować się popularnością jego teledysków, bo przecież Eminem pierwsze nagrania publikował jeszcze długo przed powstaniem...

Zdjęcia na temat: eminem aktor