• Informacje na temat:

  eminem i żona

Artykuły na temat: eminem i żona
 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Eminem naprawił relacje z byłą żoną

  Zanosi się na to, że gwiazdor rapu Eminem po raz kolejny wróci do Kim Mathers.

 • Żona Eminema aresztowana

  Kim Mathers, była żona Eminema, która już dwukrotnie była aresztowana, znowu narobiła sobie kłopotów. Tym razem sąd nakazał jej zatrzymanie po tym, jak samowolnie zrezygnowała z sądowego programu resocjalizacji osób mających problemy z alkoholem i narkotykami.

 • Eminem: "Moja żona kłamie"

  Po zaledwie 82 dniach małżeństwa Eminem (33 l.) złożył pozew o rozwód ze swoją żoną Kim Mathers. Popularny raper skrytykował ją za informacje podawane w rozmowie z jedną ze stacji radio wych, które podobno były nieprawdziwe. Mimo obustronnych zapowiedzi, że najważniejsze dla nich jest dobro ich 10-letniej córki Hailie, medialne przepychanki dopiero się zaczynają.

 • Kim Mathers, żona Marshalla Bruce'a Marshalla, lepiej znanego jako Eminem, wniosła w czwartek, 1 marca, pozew o rozwód. Przyczyną takiej decyzji nie są bynajmniej jakieś "wyskoki" rapera. Kim zakochała się bowiem w innym mężczyźnie i chce z nim związać swoje życie.

 • Eminem: Żona nie rozumie

  "Powód dlaczego mój mąż złożył wniosek o rozwód wciąż jest dla mnie tajemnicą" - tak Kim Mathers komentuje rozpad swojego drugiego już małżeństwa z Eminemem (33 l.). Przypomnijmy, że popularny raper na początku kwietnia, po zaledwie 83 dniach od ślubu, wniósł pozew o rozwód.

 • Eminem poślubi byłą żonę?

  Eminem najprawdopodobniej poślubi ponownie byłą żonę Kimberly Mathers. "Pogodziliśmy się i najprawdopodobniej ponownie weźmiemy ślub" - zdradził raper w rozmowie z dziennikarzem radio stacji WKQI-FM.

 • Eminem krytykuje żonę wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych

  Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, na swoim nowym albumie "The Eminem Show", który ukaże się na początku czerwca, wyrazić niechęć wobec cenzury, jaką propagują w świecie muzycznym wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Dick Cheney i jego żona Lynne.

 • Była żona kompromituje gwiazdę

  Kim Mathers, była żona rapera Eminema, nie zostawia na gwiazdorze suchej nitki.

Wideo na temat: eminem i żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…