• Informacje na temat:

  eminem urodziny

Artykuły na temat: eminem urodziny
 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Eminem na urodzinach Mandeli?

  .... "Jesteśmy bardzo podekscytowani, że mamy w składzie Eminema. Chcieliśmy mieć największych artystów ostatnich lat na liście i oto mamy Eminema" - powiedziała osoba związana z organizacją koncertu. Zobacz teledyski Eminema na stronach INTERIA.PL!

 • 40 ciekawostek z okazji 40. urodzin Eminema

  ...17 października 1972 roku na świat przyszedł Marshall Bruce Mathers III, lepiej znany jako Eminem. Z okazji 40. urodzin najpopularniejszego rapera na świecie, wybraliśmy 40 intrygujących faktów z życia gwiazdora hip hopu.

 • Eminem pobił "Króla"!

  ..."Like Toy Soldiers", nowy singel Eminema pochodzący z albumu "Encore", zadebiutował na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów. Tym samym kolejny singel Elvisa Presley'a wydany z okazji 70. urodzin "Króla" znalazł się tylko na miejscu drugim.

 • Recenzja Pink "Beautiful Trauma": Puste kalorie

  P!nk na lekkim rauszu napisała maila do Eminema, prosząc o dogranie rapowanej wstawki do jej piosenki. Eminem się zgodził, bo w końcu kto odmówiłby P!nk. Tak powstało "Revenge", które pretenduje do miana kolejnego singla siódmego studyjnego albumu Amerykanki. Można uznać, że ta historia dowodzi luzu i otwartości, na jakich od prawie dwudziestu lat artystka buduje swoją karierę. Można też...

 • Sekretny koncert Abby

  Zespół Abba dał w 2000 roku sekretny koncert, za który muzycy nie dostali ani grosza. Taką informację ujawnił Bjorn Ulvaeus, jeden z członków legendarnej szwedzkiej grupy. Przyznał on również, że jest zafascynowany Eminemem.

 • Dido została matką

  Brytyjski "Daily Mail" podał, że Dido urodziła w lipcu w Londynie. Dopiero teraz informacje o tym pojawiły się w prasie. Pierwszy potomek Dido i jej męża Rohana Gavina otrzymał imię Stanley. Co ciekawe, Stan to imię bohatera piosenki Eminema, w której wykorzystano sample z przeboju Dido - "Thank You". W lutym wokalistka na swojej oficjalnej stronie opublikowała komunikat, że w związku z ciążą nie...

 • Kim Basinger: Bond, Oscar i "Playboy"

  Była dziewczyną Batmana i Jamesa Bonda. Spędziła namiętne dziewięć i pół tygodnia z Mickey'em Rourkiem, a jako kosmitka okazała się nie najgorszą macochą. Do dziś pozostaje jedyną zdobywczynią Oscara, która rozebrała się w sesji dla Playboya. 8 grudnia Kim Basinger obchodzi 65. urodziny.

 • Gwiazdy dla Nelsona Mandeli

  ...i publiczności" - napisali w oświadczeniu. Prasa wspominała wcześniej, że na koncercie mogą pojawić się również Eminem, U2, Amy Winehouse i Spice Girls. Zyski z koncertu zasilą konto organizacji charytatywnej...

 • "Droga pod prąd"

  ...kawałek Eminema, Snoop Dogga czy Nasa albo DMX'a? A może amerykańscy krzykacze, wymachujący rewolwerami i bluzgający na siebie wzajemnie, wprawiają was w irytację, niesmak, a może i obrzydzenie...