• Informacje na temat:

  eminem wiek

Artykuły na temat: eminem wiek
 • Dawno niewidziana Dido przyłapana przez paparazzich

  Piosenkarka szerszej publiczności dała się poznać dzięki piosence "Thank You", której fragmenty zostały użyte w utworze Eminema "Stan". Od tego czasu minęło już osiemnaście lat. Dido nagrała(...) na swój wiek. Dalibyście jej 47 lat? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Eminem z dużym niepokojem wypowiada się na temat toczącej się przeciwko niemu sprawy sądowej. Już wkrótce zostanie ogłoszony wyrok i kontrowersyjny amerykański raper boi się, co będzie, jeśli otrzyma karę więzienia.

 • Jurassic 5: Tańczymy jak sami sobie zagramy (wywiad)

  Na przełomie wieków Jurassic 5 wywołali sporą sensację, swoim esencjonalnie klasycznym i korzennym hip hopem zdobywając listy przebojów i otrzymując Złotą Płytę za debiutancki album. Teraz po siedmiu latach przerwy kalifornijska szóstka ponownie zjednoczyła siły, dzięki czemu mieliśmy możliwość obejrzeć ich żywiołowe i klimatyczne show na Orange Warsaw Festival 2014. Tuż przed koncertem udało nam

 • Imperium 50 Centa upada?

  The Game, największy rywal "Fiddy'ego", wbija hiphopowcowi kolejną szpilę.

 • Najlepsze piosenki XXI wieku. Lista!

  Opiniotwórczy magazyn "Rolling Stone" opublikował listę 100 najlepszych piosenkę XXI wieku. Dowiedz się, kto trafił na szczyt listy!

 • 10 płyt idealnych na gwiazdkowe prezenty

  Choinka, kolędy, potrawy, rodzina... i coroczne problemy z tym, co takiego kupić w prezencie, by ucieszyć obdarowywanego. Wiele osób decyduje się na to, by doradzić Mikołajowi płyty z muzyką - tutaj również grunt jest śliski i z natłoku wydawnictw ciężko wyłapać coś, co będzie strzałem w dziesiątkę.

 • Jay-Z i Beyonce w duecie po raz pierwszy od czterech lat

  Na długo oczekiwanym albumie "Detox" rapera i producenta Dr. Dre pojawi się utwór, w którym wystąpią razem Jay-Z i jego żona, Beyonce.

 • Rapowa moda na emeryturę

  Kolejna gwiazda hip hopu zamierza przejść w stan spoczynku.

 • "Nie jestem biznesmenem, to ja jestem biznesem"

  Bushido (po polsku "droga wojownika") to jeden najpopularniejszych niemieckich raperów. Ma na koncie sześć Złotych płyt i jedną Platynową, a osiem z płyt, w których nagraniu brał udział... zostały wycofane ze sprzedaży.

Wideo na temat: eminem wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.