• Informacje na temat:

  emma watson 2005

Artykuły na temat: emma watson 2005
 • Michael Jackson chciał wziąć ślub z Emmą Watson?

  Według Conrada Murraya, osobistego lekarza Michaela Jacksona, który został skazany za nieumyślne zabójstwo gwiazdora, wokalista był szaleńczo zakochany w 12-letniej Emmie Watson.

 • Największe gwiazdy 2005 r.

  Branżowa amerykańska witryna internetowa IMDB przygotowała listę 25. największych gwiazd mijającego 2005 roku. Na szczycie zestawienia znaleźli się: Johnny Depp ( "Charlie i fabryka czekolady" ) oraz Angelina Jolie i Brad Pitt, bohaterowie przeboju "Mr & Mrs Smith" . Ranking został ustalony na podstawie kliknięć 30 milionów użytkowników IMBD.

 • Zastąpi Scarlett Johansson

  Emma Watson, słynna Hermiona z serii filmów o Harrym Potterze, zagra główną rolę w dramacie "Napoleon and Betsy". Młoda aktorka zastąpi Scarlett Johansson, która rezygnowała z udziału w produkcji.

 • "Harry Potter 4": Data premiery!

  Hollywoodzkie studio Warner Bros. ogłosiło oficjalną datę światowej premiery ekranizacji czwartej części przygód Harry'ego Pottera. Film "Harry Potter i Czara Ognia" zadebiutuje na ekranach kin 18 listopada 2005 roku.

 • Jaś Fasola kontra Harry Potter?

  Atkinsona do występu w filmie "Harry Poter i Czara Ognia". W kolejnym filmie o Harrym Potterze swe role powtórzą: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermione Granger), Maggie Smith (profesor McGonagall). Film ma zadebiutować na ekranach światowych kin w listopadzie 2005 roku.

 • Jaś Fasola nie chce Pottera

  ...czarodzieja zasiada Mike Newell ( "Uśmiech Mozy Lizy" ). W czwartym już filmie o Harrym Potterze swe role powtórzą: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermione Granger), Maggie Smith (profesor McGonagall). Film ma zadebiutować na ekranach światowych kin w listopadzie 2005 roku.

 • Potter: Jest Diggory

  ...oraz Kate Wislet, którą łączono z rolą francuskiej czarodziejki Fleur Delacour. W "Czarze Ognia" ponownie zagrają natomiast Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Granger) i Rupert Grinta (Ron Weasley). Film "Harry Potter i czara ognia" zadebiutuje na ekranach światowych kin 18 listopada 2005 roku. Tymczasem na świecie triumfy święci trzecia filmowa opowieść o małym czarodzieju...

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  ...serii wcielili się: Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson. Saga o Harrym Potterze to jedna z najbardziej dochodowych serii filmowych wszech czasów. Na świecie cała ośmioczęściowa seria zarobiła(...)) "Harry Potter i Czara Ognia" (2005) "Harry Potter i Zakon Feniksa" (2007) "Harry Potter i Książę Półkrwi" (2009) "Harry Potter i Insygnia Śmierci część 1" (2010) "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część...

 • Weekend w kinie

  ...tragicznie a Harry kolejny raz ociera się o śmierć. Trójkę głównych bohaterów grają ci sami aktorzy, co w poprzednich częściach: Emma Watson, Rupert Grint i Daniel Radcliffe. Także w piątek na ekrany polskich kin wchodzi "Jak w niebie" szwedzkiego reżysera Kay'a Pollaka, film nominowany w roku 2005 do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, jeden z najbardziej kasowych filmów w historii...

 • Harry Potter: Tajemnice i kłopoty

  ...gwiazdy historii, Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson, starzeją się szybciej niż książkowi bohaterowie i niedługo pomyśleć trzeba będzie nad zastąpieniem wyrośniętych aktorów nowymi twarzami(...) 2005 roku - oraz "Harry Potter i Bractwo Feniksa", który trafi do kin w połowie 2007 roku.