• Informacje na temat:

  emma watson mtv movie awards

Artykuły na temat: emma watson mtv movie awards
 • Channing Tatum z nagrodą MTV Pionier

  Aktor i producent Channing Tatum odbierze nagrodę MTV Pionier, która zostanie mu wręczona przez Milę Kunis już 13 kwietnia podczas gali MTV Movie Awards 2014.

 • Nominacje do filmowych nagród MTV

  Komedia "Ted" i western "Django" zdominowały listę nominacji do tegorocznej edycji MTV Movie Awards. Oba przeboje kinowe mają szansę na siedem statuetek i powalczą o wyróżnienia m.in. w tak nietypowych kategoriach, jak: "najlepsza walka" i "najlepszy pocałunek".

 • Filmowe nagrody MTV rozdane

  Jennifer Lawrence i Bradley Cooper triumfowali na niedzielnej gali rozdania filmowych nagród stacji MTV. Gwiazdy "Przewodnika pozytywnego myślenia" otrzymały po dwie statuetki - obok aktorskich, parę wyróżniono za... najlepszy pocałunek na ekranie.

 • Najlepszy filmowy pocałunek?

  Miłosne zbliżenie między Emmą Watson i Danielem Radcliffem ("Harry Potter i Insygnia Śmierci, Część 1") czy pełna namiętności scena między Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem ("Saga 'Zmierzch': Zaćmienie")? Dziś poznamy laureatów MTV Movie Awards, nie tylko w kategorii "najlepszy pocałunek".

Wideo na temat: emma watson mtv movie awards
 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • LEGO przygoda

  Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i...