• Informacje na temat:

  emma williams aktorka

Artykuły na temat: emma williams aktorka
 • Emma Watson ikoną stylu

  ...20-letnia aktorka Emma Watson, odtwórczyni roli Hermiony w filmach o Harrym Potterze, odebrała prestiżową nagrodę najbardziej stylowej osoby przyznawaną przez magazyn "Elle".

 • Emma Watson przerywa studia

  Emma Watson, czyli Hermiona z ekranizacji serii powieści J.K.Rowling o Harrym Potterze, zdecydowała się na przerwę w karierze naukowej. Młoda aktorka chce skupić się na graniu.

 • Emma Stone na Broadwayu

  ...25-letnia Emma Stone po raz pierwszy w życiu pojawi się na deskach Broadwayu. Zagra główną rolę w scenicznej wersji słynnego filmu Boba Fosse'a "Kabaret". Miejsca ustąpi jej Michelle Williams, która do tej pory zastępowała artystkę.

 • Michelle Williams jako Marilyn Monroe

  Dwukrotnie nominowana do Oscara Michelle Williams ("Tajemnica Brokeback Mountain", "Blue Valentine") w nadchodzącym roku najpewniej po raz kolejny powalczy o statuetkę Akademii. Aktorka wystąpiła bowiem w biograficznym filmie "My Week with Marilyn", gdzie wcieliła się w postać gwiazdy "Pół żartem, pół serio". Według specjalistów to jeden z oscarowych pewniaków.

 • Hermiona w filmie o Marilyn Monroe

  Emma Watson, gwiazda serii filmów o "Harrym Potterze", prowadzi negocjacje w sprawie występu w dramacie "My Week With Marilyn".

 • "Manchester By the Sea" faworytem nagród Gildii Aktorów Ekranowych

  Film "Manchester by the Sea" otrzymał aż cztery nominacje do nagród Gildii Aktorów Ekranowych (Screen Actors Guild). Szansę na statuetkę mają gwiazdy obrazu Kennetha Lonergana - Casey Affleck i Michelle Williams.

 • Ślubne Take That

  Good". W oryginalnym składzie Take That zabrakło jedynie Robbiego Williamsa, który w 1995 roku opuścił szeregi jednego z najpopularniejszych boysbandów lat 90. i poświęcił się robieniu solowej kariery. Pojawiły się informacje, że Williams przyleciał na ślub Owena specjalnym, prywatnym samolotem. Szybko zdementował je sam wokalista, który w tym czasie nagrywał program telewizyjny w Niemczech...

 • Jennifer Lopez odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Sław

  Aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez została uhonorowana gwiazdą w Alei Sław. Jej gwiazda nosi numer 2500. Podczas uroczystości na Hollywood Boulvard towarzystwa dotrzymywały jej dzieci - Max i Emma oraz partner Casper Smart.

 • Hermiona - bohaterka kina akcji?

  Bywa, że decydujesz się na przejażdżkę na roller coasterze, nie zdając sobie sprawy, jak dzika i wyboista będzie to podróż. Spodziewasz się rozrywki dla dzieci, a tu nieoczekiwanie wagonik skręca gwałtownie i wymyka się spod ciebie, wyrzucając cię z ogromną prędkością w przestrzeń. Emma Watson miała zaledwie 10 lat i była nieznaną nikomu brytyjską dziewczynką, kiedy w październiku 2000

 • Jennifer Lopez odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Sław

  Aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez została uhonorowana gwiazdą w Alei Sław. Jej gwiazda nosi numer 2500. Podczas uroczystości na Hollywood Boulvard towarzystwa dotrzymywały jej dzieci - Max i Emma oraz partner Casper Smart.