• Informacje na temat:

  emmanuelle seigner piosenkarka

Artykuły na temat: emmanuelle seigner piosenkarka
 • Emmanuelle Seigner w Polsce

  Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, odtwórczyni głównej roli w filmie "Pozory i złudzenia" , przyleciała w środę, 18 lutego, do Warszawy. Dzisiaj do Polski dotrze także jej mąż, reżyser Roman Polański . Oboje będą gośćmi polskiej premiery filmu, która odbędzie się 19 lutego w Warszawie.

 • Polański: Seigner wierzy w USA

  Żona Romana Polańskiego, aktorka Emmanuelle Seigner wyznała, że jest przekonana, iż amerykański wymiar sprawiedliwości zgodzi się sądzić jej męża w trybie zaocznym. Powiedziała o tym w wywiadzie, który w piątek, 22 stycznia, ukaże się we francuskim magazynie kobiecym "Elle".

 • Żona Polańskiego atakuje Tarantino!

  Żona Romana Polańskiego oskarża Tarantino o "deptanie życia jej męża". "Emmanuelle Seigner krytykuje twórcę filmu 'Pewnego razu… w Hollywood'" - to tytuły francuskiej prasy, która komentuje oburzenie żony polskiego reżysera.

 • Żona Polańskiego: "Polska jest mi bliska"

  Emmanuelle Seigner, piosenkarka i aktorka, żona Romana Polańskiego, która właśnie wydała swoją pierwszą solową płytę "Dingue", przyznaje, że po trosze czuje się Polką. "Mój mąż jest Polakiem, moje dzieci mówią po polsku, ten kraj jest mi bardzo bliski" - powiedziała.

 • Szczęśliwy mąż Roman Polański

  Od 27 lat Roman Polański jest mężem francuskiej aktorki i piosenkarki Emmanuelle Seigner. Reżyser rozpływa się w zachwytach nad swoją towarzyszką życia. Spotkanie Emmanuelle uważa za najlepszą rzecz, jaka mu się przydarzyła.

 • Polański kontaktował się z Tarantino w sprawie "Pewnego razu... w Hollywood"

  Polańskiemu fabułę filmu. Według Tarantino gdy polski reżyser poznał założenia historii, jego obawy zniknęły. Jednak żona Polańskiego, francuska aktorka i piosenkarka Emmanuelle Seigner, skrytykowała go w maju, po premierze filmu w czasie festiwalu w Cannes. "Jak można posługiwać się tragicznym życiem kogoś - jednocześnie depcząc go?" - oburza się na jednym z portali społecznościowych Seigner...

 • Akademia Oscarowa bardziej sfeminizowana

  ...jest na ogół, z godnym uwagi wyjątkiem Woody'ego Allena i ostatnio Emmanuelle Seigner, która protestowała przeciwko wydaleniu swego męża Romana Polańskiego), odsetek kobiet w Akademii wzrośnie(...) "Narodziny gwiazdy", a kategorią "muzyka", dzięki której zdobyła statuetkę dla najlepszej piosenki. W drugim przypadku Lady Gaga dołączyłaby do takich sław jak piosenkarka Adele, zdobywczyni...

 • Rastawicki. Wystąpić mają m.in. Maryla Rodowicz, Doda, Beata Kozidrak oraz Feel, gwiazdą zagraniczną będzie Emmanuelle Seigner - aktora i piosenkarka, żona Romana Polańskiego. Na scenie pojawią się...

 • Polański zmęczony, ale zadowolony

  ...w Montreux w Szwajcarii. Było to jego pierwsze publiczne pojawienie się od czasu zwolnienia z aresztu domowego. Polański przybył na koncert swojej żony Emmanuelle Seigner.

 • Rusza festiwal w Berlinie

  ...wystąpili m.in. Marion Cotillard (jako Piaf), Emmanuelle Seigner i Gerard Depardieu. Akcja amerykańskiego "Dobrego Niemca" ("The Good German") rozgrywa się w powojennym Berlinie. Korespondent wojenny...