• Informacje na temat:

  emmanuelle seigner polański

Artykuły na temat: emmanuelle seigner polański
 • Emmanuelle Seigner odrzuciła zaproszenie Akademii Filmowej

  Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, prywatnie żona reżysera Romana Polańskiego, odrzuciła propozycję członkostwa wystosowaną przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej na znak protestu wobec sposobu, w jaki Akademia potraktowała jej męża.

 • Emmanuelle Seigner: Za głosem serca

  W najnowszym filmie Romana Polańskiego "Oficer i szpieg", Emmanuelle Seigner gra kochankę jednego z głównych bohaterów. Aktorka, a prywatnie żona reżysera, cieszy się, że nie przyszło jej żyć ponad sto lat temu, bo teraz jest wolnym człowiekiem i może kochać, kogo chce.

 • Emmanuelle Seigner i "Prawdziwa historia": Jestem raczej osobna

  ..."To film o tworzeniu, mówi też o samotności, o winie, paranoi, schizofrenii - tych wszystkich rzeczach, które Roman tak dobrze czuje" - opisuje najnowszy film Romana Polańskiego "Prawdziwa historia" Emmanuelle Seigner, prywatnie żona reżysera. Tytuł, który miał premierę na festiwalu Netia Off Camera w Krakowie, trafi na ekrany polskich kin 11 maja 2018 roku.

 • Emmanuelle Seigner w Polsce

  Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, odtwórczyni głównej roli w filmie "Pozory i złudzenia" , przyleciała w środę, 18 lutego, do Warszawy. Dzisiaj do Polski dotrze także jej mąż, reżyser Roman Polański . Oboje będą gośćmi polskiej premiery filmu, która odbędzie się 19 lutego w Warszawie.

 • Nowy film Romana Polańskiego. W roli głównej Emmanuelle Seigner

  W listopadzie ruszą zdjęcia do nowego filmu Romana Polańskiego. Będzie to ekranizacja powieści Delphine de Vigane "Prawdziwa historia". Pierwszy klaps padnie w Paryżu.

 • Roman Polański i Emmanuelle Seigner w Polsce

  Roman Polański i jego żona Emmanuelle Seigner przyjadą 18 lutego do Polski - poinformowała w czwartek, 30 stycznia, firma dystrybucyjna Kino Świat International. Francuska aktorka weźmie udział w polskiej premierze swego najnowszego filmu "Pozory i złudzenia" , który 27 lutego Kino Świat wprowadzi do kin. 19 lutego w hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Seigner...

 • Kto przed Emmanuelle Seigner?

  Warszawski koncert francuskiej aktorki i wokalistki Emmanuelle Seigner poprzedzony będzie występem zespołu Miss Polski.

 • Seigner i Polański: Premiera w Warszawie

  Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, odtwórczyni głównej roli w filmie "Pozory i złudzenia" , oraz jej mąż, reżyser Roman Polański uhonorowali swą obecnością polską premierę francuskiego thrillera. Pokaz odbył się w czwartkowy wieczór, 19 lutego, w warszawskim kinie Relax. Obraz wejdzie do polskich kin 27 lutego.

 • Polański: Seigner wierzy w USA

  Żona Romana Polańskiego, aktorka Emmanuelle Seigner wyznała, że jest przekonana, iż amerykański wymiar sprawiedliwości zgodzi się sądzić jej męża w trybie zaocznym. Powiedziała o tym w wywiadzie, który w piątek, 22 stycznia, ukaże się we francuskim magazynie kobiecym "Elle".

 • Protesty przeciw "nagonce" na Polańskiego

  Podczas gdy minister kultury Francji potępił przyznanie Romanowi Polańskiemu Cezara za najlepszą reżyserię za film "Oficer i szpieg", odzywają się głosy protestujące przeciw "nagonce na twórcę".

Zdjęcia na temat: emmanuelle seigner polański
 • Roman Polański i Emmanuelle Seigner