• Informacje na temat:

  emmanuelle sylvia kristel

Artykuły na temat: emmanuelle sylvia kristel
 • Zmarła słynna "Emmanuelle"

  Holenderska aktorka Sylvia Kristel, znana głównie jako odtwórczyni tytułowej roli w cyklu filmów erotycznych "Emmanuelle", zmarła w nocy z 17 na 18 października w następstwie choroby nowotworowej - poinformowała jej agentka.

 • Powstanie film o Emmanuelle

  Trwają prace nad filmem biograficznym "Sylvia Kristel: The Object of Desire", opowiadającym o aktorce, znanej głównie z tytułowej roli w cyklu filmów erotycznych "Emmanuelle". Premiera obrazu planowana jest na 2015 rok.

 • Gwiazda "Emmanuelle" w szpitalu

  Holenderska aktorka Sylvia Kristel, znana z cyklu filmów erotycznych, których bohaterką była słynna Emmanuelle, trafiła do szpitala w Amsterdamie. Gwiazda jest w stanie krytycznym z powodu wylewu.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  ..."Planeta małp". Użyczał też głosu postaciom z produkcji animowanych, m.in. "Psy i koty" (2001) oraz serii "Spider-Man" (2003). Październik 18 października zmarła holenderska aktorka Sylvia Kristel , znana z tytułowej roli w cyklu filmów erotycznych "Emmanuelle". Największą sławę przyniósł Kristel jej pierwszy film z cyklu, "Emmanuelle" w reżyserii Justa Jaeckina, który wszedł na ekrany...