• Informacje na temat:

  empire

Artykuły na temat: empire
 • Vader: Przesunięta premiera "The Empire"

  ..."The Empire", nowa płyta Vadera, nie ukaże się w Polsce w piątek, 4 listopada.

 • Vader: Szczegóły premiery "The Empire"

  Już wkrótce w ręce fanów trafi "The Empire", nowy longplay Vadera.

 • Impact Festival 2018: Galactic Empire na otwarcie

  Projekt Galactic Empire uzupełnia skład tegorocznej edycji Impact Festival (26 czerwca, Tauron Arena Kraków).

 • Nominacje do Empire Awards

  Filmy "Drive" oraz "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2" dostały najwięcej nominacji do nagród Empire Awards. Są one przyznawane przez znany brytyjski magazyn branżowy.

 • Michael Caine odebrał w czwartek w Londynie nagrodę za całokształt twórczości przyznaną mu przez brytyjski magazyn filmowy "Empire". Podsumowano w ten sposób jego 40-letnią karierę filmową.

 • Wręczono Empire Awards

  Kate Winslet i Ewan McGregor zostali uznani za najlepszych brytyjskich aktorów 2001 roku przez czytelników branżowego magazynu "Empire". To już rekordowe, czwarte, wyróżnienie Empire Film Awards dla obojga aktorów w ich karierze. Kate Winslet została uhonorowana za rolę w obrazie "Enigma" , a Ewan McGregor za kreację w "Moulin Rouge" .

 • Wręczono Empire Awards

  W środę, 5 lutego, w Londynie, wręczono tegoroczne nagrody Empire Awards, przyznawane przez czytelników znanego brytyjskiego magazynu filmowego. Triumfatorem gali był obraz "Raport mniejszości" , który zebrał na koncie aż trzy statuetki. Tom Cruise, grający w przeboju główną rolę, otrzymał tytuł najlepszego aktora ubiegłego roku.

 • Empire Awards: Ogłoszono laureatów

  Produkcje "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , w kategorii "Najlepszy film" i "To właśnie miłość" , w kategorii "Najlepszy film brytyjski", zdobyły nagrody Empire Awards, przyznawane przez popularny angielski magazyn filmowy. Listę laureatów ogłoszono w środę, 4 lutego, w Londynie.

 • Empire Awards: Ogłoszono nominacje

  Filmy "Raport mniejszości" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , "Śmierć nadejdzie jutro" , "Spider-Man" i "Droga do zatracenia" mają szansę na doroczne nagrody Empire Awards, przyznawane przez czytelników znanego brytyjskiego magazynu branżowego. W środę, 29 stycznia, ogłoszono nominacje dla najlepszych filmów i artystów 2002 roku.

 • Thy Divine Empire kontra Divine Empire

  Gitarzysta John Paul Soars i perkusista Duane Timlin, postanowili zaniechać dalszej walki o prawa do nazwy swojego niedawnego zespołu Divine Empire. Obaj muzycy, skonfliktowani w tej sprawie z Jasonem Blachowiczem (wokal / bas), zdecydowali się za to na działanie pod szyldem Thy Divine Empire, a nowy skład byłego kolegi z zespołu określaną mianem "cover bandu".

Zdjęcia na temat: empire
Dyskusje na temat: empire