• Informacje na temat:

  energicznych piosenkach

Artykuły na temat: energicznych piosenkach
 • "Piosenki nasycone emocjami"

  Trzej obecni członkowie duńskiej grupy Saybia założyli ją jeszcze w 1993 r. w Nyborg, na wyspie Funen. Kiedy w 1998 r. dołączył do nich nowy gitarzysta i klawiszowiec Sebastian Sandstrom, wreszcie wypracowali własny styl. Wiosną 2001 roku muzycy, wraz z producentem Runem Westbergiem (współpracował m.in. z Freyą), rozpoczęli nagrywanie debiutanckiego albumu. "The Second You Sleep" ukazał się Danii pod koniec stycznia 2002 r. i znalazł ponad 100 tysięcy nabywców. Kwintet, dzięki swoim...

 • Awantura o polskie piosenki

  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego chce ustawowo zmusić nadawców radio wych do grania polskich piosenek. Artyści i ich stowarzyszenia przyklaskują, radiowcy się wściekają. Kto ma rację?

 • Hozier: To niesamowite, że ktoś taki jak Barack Obama zna moją piosenkę

  - Byłem długo w trasie, więc teksty są też efektem przesiąknięcia tym, co działo się na świecie. To cała wielka mieszanka tematów i inspiracji - mówi Interii Hozier, który 1 marca powrócił z albumem "Wasteland, Baby!"

 • Łzy: Wybierz im piosenki na płytę!

  Zespół Łzy w 2006 roku obchodzi 10-lecie istnienia. Z tej okazji postanowił przygotować "urodzinowe" prezenty dla fanów, o czym w rozmowie z INTERIA.PL opowiedziała wokalistka Ania Wyszkoni. Jednym z nich jest płyta z największymi przebojami zespołu, które możecie wybrać w specjalnym plebiscycie naszego portalu!

 • "You Know My Name": Nowa piosenka Courtney Love

  Courtney Love, artystka, która ma na koncie miliony sprzedanych płyt i była nominowana do Grammy oraz Złotych Globów, zaprezentowała pierwszy od 2004 roku solowy utwór. Jest nim piosenka "You Know My Name".

 • Meek, Oh Why?: Pierwszy raz poczułem, że nie krępuję się swojej powagi

  - Chciałem pójść w inną stronę niż melancholijno-liryczną. Pomyślałem, że często moje piosenki mają ciekawe zabiegi harmoniczne, ale nadają się bardziej do uspokojenia. To muzyka bardziej szeptana niż energiczna. I byłem ciekaw, co będzie, gdy ten utwór będzie mocniejszy i szerszy w brzmieniu - mówi w rozmowie z Interią Meek, Oh Why? o singlu "Zachód". Piosenka promuje jego trzecią płytę o tym samym tytule.

 • Emma Stone tańczy dla chorych dzieci

  Emma Stone zachwyciła fanów energicznymi tanecznymi ruchami, które zaprezentowała w filmiku opublikowanym na Instagramie przez organizację charytatywną Child Mind Institute. Występ laureatki Oscara za rolę w filmie "La La Land" nie służył wyłącznie rozrywce - aktorka wsparła w ten sposób fundację, zwracając uwagę na problem zaburzeń psychicznych u dzieci.

 • Barbara Krafftówna świętuje 90. urodziny

  Niezapomniana Felicja z "Jak być kochaną" Wojciecha Jerzego Hasa, energiczna Honorata z "Czterech pancernych i psa", wykonawczyni piosenek z kabaretu Starszych Panów - Barbara Krafftówna kończy w środę, 5 grudnia, 90 lat. - Mam zamiar dożyć do trzech kaktusów, czyli do 111 lat - żartowała jakiś czas temu jubilatka.

 • Barbara Krafftówna kończy 85 lat

  Niezapomniana Felicja z "Jak być kochaną" Wojciecha Jerzego Hasa, energiczna Honorata z "Czterech pancernych i psa", wykonawczyni piosenek kabaretowych, w tym "Przeklnę cię" z kabaretu Starszych Panów - Barbara Krafftówna obchodzi w czwartek 85. urodziny.

 • "The Voice Kids": Dawid Kwiatkowski i dzieciaki z utworze "Nie mów nie"

  Niesamowite głosy, energiczne tercety, mnóstwo kolorów i dobrej zabawy – tak będzie wyglądał wieczór z drużyną Dawida Kwiatkowskiego w Telewizyjnej Dwójce już w najbliższą sobotę 17 lutego.

Zdjęcia na temat: energicznych piosenkach