• Informacje na temat:

  englert anna

Artykuły na temat: englert anna
 • Anna Dymna dumna z córki Jana Englerta!

  Sama nie ma córki, tylko syna, dlatego Anna Dymna (65 l.) dla chrześnicy Helenki Englert (16 l.) jest jak druga mama.

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Helena Englert szykuje się do wyjazdu za granicę? Co na to ojciec?

  Helena Englert (17 l.) ponoć zamarzyła, aby podjąć studia za granicą! Jest jednak pewien kłopot. Jak czytamy w jednej z gazet, zgodzić się na to nie chce jej ojciec, Jan Englert (75 l.). O interwencję nastolatka miała poprosić… Annę Dymną (66 l.)

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • Anna Dymna: Co podarowała swojej chrześnicy?

  Przed wyjazdem Heleny Englert (19 l.) do Stanów Zjednoczonych Anna Dymna (68 l.) spotkała się ze swoją chrześnicą i podarowała jej wyjątkowy przedmiot...

 • Gwiazda "Jesteś Bogiem" polskim "Szakalem"

  Najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów - Jacka Bromskiego to wnikliwe spojrzenie na "rzeczywistość, w której dobro się nie liczy, a w której zło stało się punktem odniesienia".

 • Dorota Pomykała: O tym romansie plotkowało całe środowisko. Jan Englert miał żonę i dzieci

  ...królowej", poznała Jana Englerta. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Englert od osiemnastego roku życia był jednak żonaty z koleżanką z roku, Beatą Sołtysik. Miał trójkę dzieci. Mieszkał(...) miejsce. Przez jej placówki przewinęły się znane dziś aktorki: Anna Guzik, Sonia Bohosiewicz, Kamilla Baar. Ich nauczycielka nie zagrała nigdy wielkiej filmowej roli, ale nie lamentuje z tego powodu...

 • "Body/Ciało": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", który za kilka dni zostanie pokazany w konkursie głównym Berlinale 2015.

 • Anna Dymna: Rady od serca dla ukochanej chrześniaczki

  Sama nie ma córki, tylko dorosłego już syna, dlatego Anna Dymna (66 l.) dla swojej chrześnicy Helenki Englert jest jak druga mama. I teraz, w momencie kiedy nastolatka wchodzi w dorosłość i decyduje o swojej przyszłości, Anna wspiera ją, dopinguje, ostrzega i radzi.

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  Karolina Gruszka w roli głównej, a także m.in. Daniel Olbrychski i Izabela Kuna znajdą się w obsadzie filmu o Marii Skłodowskiej-Curie, nad którym rozpoczynają się prace. Wspólna produkcja Polski, Niemiec, Francji i Belgii trafić ma do kin w 2016 roku.

Zdjęcia na temat: englert anna
Wideo na temat: englert anna
 • Beata Ścibakówna gwiazdorzy? "Nigdy nie rżnęła gwiazdy..."

  nabrała tempa, gdy na studiach uwiodła o 25 lat starszego Jana Englerta - rektora szkoły teatralnej, której jest absolwentką. Na salonach krążą o niej różne opinie. A czy zdarza jej się gwiazdorzyć? "Nigdy nie rżnęła gwiazdy, takich ludzi się lubi" - broni jej Anna Dymna. (UWAGA TVN/x-news)

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: englert anna
 • Re: Dorota Pomykała: 40 lat na scenie

  Englert zawsze lubił kobiety. Miał wszystkie atuty, zeby je uwodzić, porzucać i zdobywać kolejne.

 • Re: "Czas honoru": Jan Englert nie chce oceniać talentu swej córki

  Nie podoba mi się ta dziewczyna . Ma wiecznie wykrzywioną twarz i nie tylko kiedy gra ,bo na zdjęciach wygląda jakby była ciągle niezadowolona . Sprawia wrażenie zarozumiałej . Ma coś odpychającego w sobie .

 • Re: "Czas honoru": Jan Englert świętuje 60-lecie pracy artystycznej!

  Zycze stu lat w zdrowiu, radosci i pogodzie ducha, którą Pan ma i , która udziela się nam przez Pana twórczość . Bardzo proszę o dużo, dużo spektakli w Teatrze TV. Az strach pomyśleć co to będzie gdy nie zechce już Pan ich robić - a do Warszawy daleko i drogo😊

 • Re: "Barwy szczęścia": Zgubna zazdrość

  Tak się z Polsce robi karierę... Englert załatwił córeczce rolę.. i zauważcie, że jej postać ledwo się pojawiła i od razu zasłużyła na miejsce w czołówce serialu... Wiele ważnych postaci jest w nim od początku i nigdy chociaż na chwilę w niej nie byli... (np. Anna, Jerzy)...

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  wszystkim. Englert i jego Ściborkówna,tak gładko,bez kantów opowiadają o swoim życiu i karierze,że tylko dziecko w to uwierzy.

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  najprawdopodobniej: Robert Gonera, Helena Englert, Joanna Sydor, Leszek Zduń, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska, Eryk Lubos, Mirosław Siedler, Karol Śliwiński, Jakub Mróz, Kamil Mróz, Emilia Krakowska(...), Grzegorz Ciągardlak, Elżbieta Romanowska, Wojciech Solarz, Zbigniew Zamachowski i Artur Żmijewski, pojawiają się też nowi: Krzysztof Pieczyński, Filip Gurłacz, Marianna Kowalewska, Maciej Musiałowski

 • Re: Wojna gwiazd!

  Szapołowska nie powinna stawiać badziewnego programu nad sztuką. Z drugiej strony zniesmaczona jestem postawą Pana Englerta. Nie można było dojść do porozumienia w sprawie repertuaru? Hipokryta, zapomniał już jak jego żona Beata Ścibakówna występowała w tv? Wtedy można było udzielić aktorce urlopu i nie robiono problemu.Widać dla żony Pan Englert ma inne zasady.

 • Re: Walka o pracę

  I jeszcze jedno. Pani Szapołowska bardzo ceni widzów. A pan Englert jak tańczyła jego żona to cały repertuar ustawiał pod nią i co? można? można ale Pani Szapołowska jest konkurencją dla Pani Ścibakówny, żony Pana Engletra a konkurencja do ról w Teatrze ? Hmm . Wyeliminować. I tak się stało. Dla mie to skandal i wstyd Panie Englert. Po prostu małość, ego i wieli wtyd. A tak między wierszami to