• Informacje na temat:

  englert anna

Artykuły na temat: englert anna
 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.

 • Jan Englert: Jak Daniel Craig

  ..."Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry pokaże w poniedziałek, 27 marca, Teatr Telewizji. Dlaczego Fredro? "Bo zajmuje się człowiekiem, a nie polityką czy religią" - mówi Jan Englert, reżyser spektaklu. "A w sferze relacji damsko-męskich, wbrew pozorom, zbyt wiele się nie zmieniło" - dodaje.

 • Seniuk i Gajos u Englerta

  Jan Englert reżyseruje w Teatrze Narodowym w Warszawie "Udrękę życia" Hanocha Levina. W tej tragikomedii małżeńskiej grają Anna Seniuk i Janusz Gajos, gościnnie pojawia się też Włodzimierz Press.

 • Jan Englert jako sława kardiochirurgii

  Trwają zdjęcia do filmu "Bogowie". Jan Englert wciela się w nim w rolę ojca polskiej kardiochirurgii, prof. Wacława Sitkowskiego. Obraz opowiada o kilku latach z życia prof. Zbigniewa Religi, którego gra Tomasz Kot.

 • "Miłość na Krymie" Jana Englerta

  ...16 grudnia Telewizja Polska w koprodukcji z Narodowym Instytutem Audiowizualnym rozpoczęła realizację spektaklu "Miłość na Krymie" Sławomira Mrożka w reżyserii Jerzego Jarockiego. Telewizyjne przedstawienie Teatru Narodowego w Warszawie przeniesie na ekran Jan Englert.

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Helena Englert: Tylko przygoda

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta jeszcze nie wie, czy pójdzie w ślady rodziców. Być może w podjęciu decyzji pomoże jej praca na planie serialu "Barwy szczęścia".

 • Anna Korcz za przywróceniem kary śmierci

  Aktorka Anna Korcz podczas premiery spektaklu ''Intryga'' w Teatrze Kamienica powiedziała, że jest za przywróceniem dawnej kary śmierci dla osoby, która odebrała życie innej osobie.

 • Anna Wendzikowska u boku Jima Carreya

  Anna Wendzikowska zakończyła pracę na planie amerykańskiego thrillera "True Crimes". Dziennikarka zagrała u boku hollywoodzkich gwiazd - Jima Carreya i Charlotte Gainsbourg. Twierdzi, że było to bardzo ciekawe i zupełnie niestresujące doświadczenie. Zapewnia też, że chętnie ponownie pojawiłaby się na planie filmowym, choć jej głównym zajęciem jest dziennikarstwo.

 • Anna Korcz: Mam swoje zasady

  Coś mi się zdaje, że nie przepada pani za przeprowadzkami. W końcu w "Na Wspólnej" mieszka pani już trzynaście lat! Anna Korcz : - To prawda, choć prywatnie od pewnego czasu żyję poza miastem. Przez to mój wątek został znacznie okrojony. Z chęcią bym już wróciła do Warszawy. W prywatnym życiu od sześciu lat znów jest pani mamą... - Mogłabym powtórzyć za Jankiem Englertem, że sztuką jest...

Zdjęcia na temat: englert anna
Wideo na temat: englert anna
 • Beata Ścibakówna gwiazdorzy? "Nigdy nie rżnęła gwiazdy..."

  nabrała tempa, gdy na studiach uwiodła o 25 lat starszego Jana Englerta - rektora szkoły teatralnej, której jest absolwentką. Na salonach krążą o niej różne opinie. A czy zdarza jej się gwiazdorzyć? "Nigdy nie rżnęła gwiazdy, takich ludzi się lubi" - broni jej Anna Dymna. (UWAGA TVN/x-news)

Dyskusje na temat: englert anna