• Informacje na temat:

  englert jan z żoną

Artykuły na temat: englert jan z żoną
 • Jan Englert: Tęskniłem do pracy z kamerą

  Pojawienie się Jana Englerta podniosło ciśnienie w „Diagnozie”. Aktor opowiedział o nowej roli, sławie i zawodowym spotkaniu z córką.

 • Jan Englert zostanie ojcem!

  Beata Ścibakówna i Jan Englert spodziewają się potomka! Na przełomie lata i jesieni urodzi się ich pierwsze dziecko. 57-letni aktor i 32-letnia aktorka są małżeństwem już od kilku lat, a różnica 25 lat życia nigdy nie stanowiła dla nich żadnego problemu.

 • Wszyscy bliscy Englerta

  Jan Englert talent otrzymał chyba w genach - cała jego rodzina jest bardzo uzdolniona artystycznie.

 • Jan Englert: Romans ze studentką?

  Trudno w to uwierzyć, ale w maju skończy 70 lat. Jan Englert jest jednym z tych szczęśliwców, których nie ima się czas. W jego przypadku cudownym eliksirem młodości jest miłość. I udane życie rodzinne. - Mam małe dziecko, które mnie potrzebuje - mówi aktor. Helenka Englert (12 l.) rzeczywiście zawładnęła sercem tatusia. Aktor pragnie jak najdłużej o nią dbać i chce wprowadzać ją w dorosłe życie...

 • Benefis Jana Englerta

  Aktor, reżyser, pedagog i dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert obchodził swój benefis w studiu radiowej Trójki. Na uroczystość przybyli przyjaciele aktora, wśród nich Andrzej Wajda, Zbigniew Zamachowski i Marian Opania.

 • Prezydent Duda złożył życzenia Janowi Englertowi z okazji 75. urodzin

  ..."Pański dorobek teatralny i filmowy, udział w spektaklach Teatru Telewizji, a także w niezliczonych słuchowiskach radiowych budzi podziw" - podkreślił prezydent Andrzej Duda w liście do Jana Englerta z okazji 75. urodzin artysty.

 • Jan Englert jako sława kardiochirurgii

  Trwają zdjęcia do filmu "Bogowie". Jan Englert wciela się w nim w rolę ojca polskiej kardiochirurgii, prof. Wacława Sitkowskiego. Obraz opowiada o kilku latach z życia prof. Zbigniewa Religi, którego gra Tomasz Kot.

 • Jan Englert kończy 70 lat!

  Do tego, że został aktorem w dużym stopniu przyczynił się Janusz Morgenstern wybierając go do roli łącznika "Zefira" w "Kanale" Andrzeja Wajdy. Aktor, reżyser, pedagog i dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie Jan Englert skończy w sobotę 70 lat.

 • "Przygoda" w reżyserii Jana Englerta w Teatrze Telewizji

  Przed nami kolejna premiera Teatru Telewizji. 1 grudnia o godz. 20.25 na antenie TVP1 zobaczymy sztukę Sándora Máraiego "Przygoda" wg scenariusza i w reżyserii Jana Englerta.

 • "Bogowie": Czerwińska żoną Religi

  .... Role najbliższych współpracowników prof. Religi zagrali Piotr Głowacki i Szymon Piotr Warszawski. Na ekranie pojawiają się również: Jan Englert, Zbigniew Zamachowski, Kinga Preis, Sonia Bohosiewicz...

Zdjęcia na temat: englert jan z żoną
Dyskusje na temat: englert jan z żoną
 • Re: "Dom": Tego nie wiedzieliście o kultowym serialu

  Mój najukochańszy serial.Warto przypomnieć ,że w serialu były jeszcze inne małżeństwa .Grająca Lidkę Joanna Szczepkowska była żoną Mirosława Konarowskiego -Jerzy Korn,a Jan Englert – Rajmund Wrotek był mężem Barbara Sołtysik – Teresa Bawolikowa,Anna Romantowska – Martyna Stroynowska była żoną Krzysztofa Kolbergera – prezes Radiokomitetu.