• Informacje na temat:

  englert reżyser

Artykuły na temat: englert reżyser
 • Jan Englert: 55-lecie twórczości scenicznej

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, pedagog i reżyser, dyrektor artystyczny Teatru Narodowego, obchodzi w tym roku 55-lecie twórczości scenicznej.

 • Jan Englert: Jak Daniel Craig

  ..."Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry pokaże w poniedziałek, 27 marca, Teatr Telewizji. Dlaczego Fredro? "Bo zajmuje się człowiekiem, a nie polityką czy religią" - mówi Jan Englert, reżyser spektaklu. "A w sferze relacji damsko-męskich, wbrew pozorom, zbyt wiele się nie zmieniło" - dodaje.

 • Benefis Jana Englerta

  Aktor, reżyser, pedagog i dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert obchodził swój benefis w studiu radiowej Trójki. Na uroczystość przybyli przyjaciele aktora, wśród nich Andrzej Wajda, Zbigniew Zamachowski i Marian Opania.

 • Wszyscy bliscy Englerta

  Jan Englert talent otrzymał chyba w genach - cała jego rodzina jest bardzo uzdolniona artystycznie.

 • Englert zwolni Szapołowską

  Dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert zapowiada, że rozwiąże umowę z Grażyną Szapołowska. Aktorka nie pojawiła się w teatrze, gdzie miała zagrać w spektaklu. Wybrała udział w jury programu TV. "To jest jawne przekroczenie regulaminu" - powiedział Englert.

 • Jan Englert: Tęskniłem do pracy z kamerą

  Pojawienie się Jana Englerta podniosło ciśnienie w „Diagnozie”. Aktor opowiedział o nowej roli, sławie i zawodowym spotkaniu z córką.

 • "Spiskowcy" Jana Englerta w Teatrze Telewizji

  W poniedziałkowy wieczór w Teatrze Telewizji pokazana zostanie premiera "Spiskowców" wg Josepha Conrada Korzeniowskiego w reżyserii Jana Englerta. Emisja przedstawienia na antenie TVP1 o g. 20.25.

 • Złoty Anioł Tofifest za całokształt twórczości dla Jana Englerta

  Jan Englert odebrał w niedzielę Złotego Anioła za całokształt twórczości podczas 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Aktor i reżyser filmowy oraz teatralny wskazał, że obecnie wybiera teatr, bo "kino go rzuciło" i nie ma propozycji.

 • Jan Englert: Już 60 lat na scenie

  Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Pedagog, reżyser i dyrektor. Jan Englert nie narzeka na brak pracy. Znajduje jednak czas na życie rodzinne. Nie wyobraża sobie też codzienności bez tenisa. I ciągle jest pogodny.

 • Prezydent Duda złożył życzenia Janowi Englertowi z okazji 75. urodzin

  ..."Pański dorobek teatralny i filmowy, udział w spektaklach Teatru Telewizji, a także w niezliczonych słuchowiskach radiowych budzi podziw" - podkreślił prezydent Andrzej Duda w liście do Jana Englerta z okazji 75. urodzin artysty.

Dyskusje na temat: englert reżyser
 • Re: ​"Barwy szczęścia": Helena Englert świętuje 20. urodziny... wirtualnie!

  Niektóre już zrobiły wielką karierę w USA ...Rosati...Bachleda...

 • Re: Polskie gwiazdy seriali i ich zachcianki

  B.LINDA ,M.PEREPECZKO,M.KONDRAT ,GAJOS,F.PIECZKA,LUBASZENKO-OJCIEC+SYN,NOWICKI,ENGLERT -----TO SĄ PRAWDZIWI AKTORZY

 • Re: "Czas honoru": Jan Englert nie chce oceniać talentu swej córki

  Autor tego artykułu napisał że Englert to wielki aktor ?reżyser? pedagog ?ale zapomniał dopisać że to własciciel Teatru Wielkiego

 • Re: One usidliły dużo młodszych!

  Małgorzata Szumowska była żoną Michała Englerta. Michał Englert to syn aktorki Marty Lipińskiej i reżysera Macieja Englerta. Reżyser Maciej Englert to brat aktora Jana Englerta. Po rozstaniu z Małgorzatą Szumowską , Michał Englert związał się z Mają Ostaszewską, z tego związku mają dwoje dzieci, Franciszka i Janinę. Małgorzata Szumowska ma dwoje dzieci, z M. Kościukiewiczem córkę Alinę oraz

 • Re: "Druga szansa": Adam okaże się damskim bokserem!

  Żaden szanujący się reżyser nie zatrudni tego piszczącego paskudnego badziewia bo z góry wiadomo że klapa!!!Englert już jej zasadził kopa w cztery litery!!!

 • Re: Krzysztof Janczar świętuje 70. urodziny!

  Co Ty bredzisz? Niby kto był takim aktorem? Łapicki lub Englert, którzy maszerowali przed I sekretarzami PZPR w pochodach 1-majowych? Może artystka Rodowicz, albo reżyser Wajda, któremu partia pozwalała kręcić co chciał, żeby wyglądało że w Polsce jest wolność i demokracja. Prawda jest taka, że tych którzy komunie nie włazili w d., niszczono bez litości. Nie mieli żadnych szans na pracę w teatrze

 • Re: "Druga szansa": Monika w opałach

  Ona kładzie wszystko na łopatki!!Żaden szanujący się reżyser nie zatrudni tej nawet nie statystki bo klapa !!!Śp Wajda nawet nie chciał o niej słyszeć a Englert zasadził jej kopa w cztery litery!!

 • Re: "rodzinka.pl": Natalia i Ludwik znów zostaną rodzicami?

  Ona kładzie wszystko na łopatki. Żaden mądry i szanujący się reżyser nie zatrudni tej statystki b z góry wiadomo że klapa!!!Śp. Wajda nawet nie chciał słyszeć tego nazwiska .a Englert już jej zasadził kopa w doopę!!

 • Re: "rodzinka.pl": Natalia i Ludwik znów zostaną rodzicami?

  Ona kładzie wszystko na łopatki!!Zaden szanujący i mądry reżyser nie zatrudni tej nawet nie statystki bo wiadomo że klapa!!!Śp Wajda nie chciał nawet słyszeć o niej a Englert zasadził jej już kopa w cztery litery!!!