• Informacje na temat:

  enrique iglesias i kurnikowa

Artykuły na temat: enrique iglesias i kurnikowa
 • Enrique Iglesias od kulis

  W środę (17 maja) Enrique Iglesias wystąpił w Polsce. W "Dzień Dobry TVN" wokalista pokazał, co dzieje się za kulisami jego występów i opowiedział o swoim związku z Anną Kurnikową.

 • Iglesias pomaga Kurnikowej

  Enrique Iglesias (28 l.) postanowił pomóc w interesach swojej ukochanej, Annie Kurnikowej (23 l.). Rosyjska tenisistka będzie niebawem promować perfumy swego autorstwa. Wykorzysta do tego wizerunek słynnego piosenkarza.

 • Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa: To już koniec?

  O rozstaniu wokalisty Enrique Iglesiasa (37 l.) i byłej tenisistki Anny Kurnikowej (32 l.) plotkuje się niemal od początku ich 12-letniego związku.

 • Iglesias i Kurnikowa małżeństwem?

  Informacje o ślubie rosyjskiej tenisistki Anny Kurnikowej z hiszpańskim wokalistą Enrique Iglesiasem pojawiały się dotąd wielokrotnie. Jednak teraz tę informację podobno miała potwierdzić sama Kurnikowa. Sekretna ceremonia miała się odbyć kilka tygodni wcześniej, na plaży w meksykańskim kurorcie Puerto Vallarta.

 • Enrique Iglesias chce ślubu

  Hiszpański piosenkarz Enrique Iglesias, żali się, że wielokrotnie próbował przekonać swoją partnerkę, tenisistkę Annę Kurnikową do małżeństwa - ale bez efektu. Iglesias poskarżył się na Kurnikową(...) małżeństwa. "Ciągle próbuję, ale ona nie zwraca zupełnie na to uwagi" - wyznał. Kilka dni wcześniej Kurnikowa oświadczyła, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Artysta jest synem piosenkarza Julio Iglesiasa...

 • Rozpustny Enrique Iglesias (klip "I'm A Freak")

  Czy Anna Kurnikowa, partnerka latynoskiego piosenkarza Enrique Iglesiasa, będzie zadowolona z rozerotyzowanego klipu swojego chłopaka?

 • Enrique Iglesias: Scena lepsza od łóżka

  Enrique Iglesias wyznał ostatnio, że śpiewanie przynosi mu większą przyjemność niż seks. Oddawanie się obu tym zajęciom daje latynoskiemu gwiazdorowi podobny rodzaj rozkoszy, z tym że ta osiągana na scenie trwa znacznie dłużej.

 • Iglesias bez Kurnikowej

  Latynoski gwiazdor Enrique Iglesias złamał serce swojej dziewczynie, Rosjance Annie Kurnikowej. Piosenkarz postanowił bowiem, że nie zaśpiewa w duecie ze słynną tenisistką. Występ miał się odbyć w Moskwie.

 • Enrique Iglesias pokazał, jak się bawi z dziećmi. Wideo stało się hitem sieci

  Enrique Iglesias to jedna z gwiazd, która nie ma nic przeciwko publikowaniu zdjęć swoich dzieci i filmików z nimi w mediach społecznościowych. Wokalista podzielił się na Instagramie nowym nagraniem, które robi furrorę wśród jego fanów i obserwatorów.

 • E. Iglesias wciąż kawalerem

  Nie potwierdziły się pogłoski o ślubie Enrique Iglesiasa i byłej tenisistki Anny Kurnikowej. Taką informację podał w połowie grudnia magazyn "US Weekly", cytując rosyjską gwiazdę mody i sportu. "Enrique jest cudowny. Pobraliśmy się" - miała powiedzieć Kurnikowa, na pytanie o obrączkę na jej palcu.